Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Tescos fekpad milyen?

A Tescos fekpad milyen?

Figyelt kérdés
13 ezer forint, gondolom nem nagy a teherbírása.. Gondolom senki nem fog válaszolni mert nem tudja milyen de azért egy próbát meg ér..
2009. febr. 2. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Kedves kérdező! Nekem pont ilyen kategóriáju fekpadom van. Hobbi célra, tehát az erőnlét fenntartására, esetleg minimális testépítésre megfelel. De! Figyelembe kell venni a korlátozott teherbírását, ezek a padok 150-180 kg-ig terhelhetők maximum! (Tehát például egy 100 kg-os sportoló, plusz max. 80 kg súly.) Komolyabb edzéshez már meg kell erősíteni őket, de nem éri meg a bizonytalan eredmény. Inkább azt javasolnám, ha nem csak hobbi szintben gondolkozol, hogy vegyél egy komolyabbat. Nézz utána az interneten, itt Magyarországon sokan foglalkoznak sportgépek, súlyzók gyártásával, és ilyen 13-ezer forintos áron már egészen jó minőségüeket lehet közvetlenül a gyártóktól venni.
2009. febr. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

Nekünk a célnak megfelel.

Otthon úgy heti háromszor a párom, és én is csinálunk pár sorozat felülést, összecsukva tároljuk, könnyen felállítható.

100 kg a teherbírása, a párom kicsivel több mint 100 kg, de elbírja. :-)

Inkább azzal van baja hogy magas (198cm) és a lábait nem tudja kényelmesen beakasztani. De mondom, így otthonra tökéletesen megfelel.

2009. febr. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A válaszolóktól még azt kérdezném hogy kinéztem magamnak neten egy robust fekpadot. 40 ezer forint. [link]
2009. febr. 3. 15:50
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez milyen lehet??
2009. febr. 3. 15:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Én írtam az első választ, és ha megengeded, most reagálnék a második kérdésedre: az általad kiválasztott fekpad egész jónak tünik. Egyedül itt is a teherbírásával nem vagyok kibékülve, bár a kép alapján olyan, mintha elírták, vagy szándékosan a valós értéknél kissebb adatot adtak volna meg. Amennyire igy meg lehet ítélni, sokkal robosztusabb a felépítése, erősebb anyagokból készült, mint a Tescós fekpad. Szerintem, (de ez csak az én amatőr véleményem), nagyobb lehet a teherbírása a megadottnál. Talán a gyártó félti a jó hírét, ezért nagyobb biztonsági ráhagyással számol, (ami nagyon szimpatikus magatartás). Bárhogy is döntesz is, az elhatározásod nagyon tiszteletre méltó, és így ez úton kívánok sok erőt, jó egészséget, és főleg sok-sok kitartást az edzésekhez.
2009. febr. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Megkérdeztem a teherbírását úgy értik hogy 120 kiló lehet az ember, és én csak 80 vagyok, szóval jó lesz egy ideig:)
2009. febr. 4. 12:52
 7/8 anonim ***** válasza:

első kérdezőtöl kérdezem,hogy érdekelne az a 13 ezer forintos fekpad.

én 85 kg vagyok és most úgy 40 kg al tudok szériázni(6x8)szeretnék eljutni azért arra hogy 80-100kg al tudjak szériázni.heti 2x.

ehhez milyen fekpadot ajánlasz? (lehetőleg jó árba kérek tanácsot,és nem baj ha nincs rajta tárogató)

kérlek segitsetek

köszi

2009. febr. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha 40 kg-mal szériázol, sok idő lesz még mire 80ig jutsz :) én 40-ről fél év után jutottam 60-ra. Szerintem az a fekpad amit én veszek (40 ezer forint) megfelelne, mert hiába mondod hogy nem kell tárogató, ha nem edzel rendesen csak fekve nyomsz nem fogsz nagyon fejlődni.
2009. febr. 5. 17:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!