Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek 50 ezer forintért...

Szerintetek 50 ezer forintért megéri egy éves tornabérlet?

Figyelt kérdés

Találtam egy aukciót a vaterán egy tornabérletről, csak az a baj, hogy nem tudom megéri-e....50000 forintba kerül és egész évre érvényes, mit gondoltok? itt a link: [link]

Vélemények?


2011. jan. 11. 23:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát, ahhoz, hogy megtudd, először tudni kéne a konditerem árait. (Ebből aztán már kiszámolhatnád, h neked megérné -e anyagilag).

Viszont az fura, h nem írja a hely nevét, csak annyit említ az eladó, h az Astoria közelében... Meg se kép a bérletről, se semmi. Ha úgy döntesz, h megveszed, azért kérdezz előtte rá az eladótól, meg az adott konditeremben is, h egyáltalán van -e náluk ilyen bérlet. Nem akarom belédnyomi a paranoiát, de azért ekkora összegnél már érdemes óvatosnak lenni.

2011. jan. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

dehát figyelj 50 000 egy évre az hóra lebontva 50 000 / 12 = 4200 ft, ennél minden tornaterem drágább

és ha személyesen veszem át, akkor nem tud átverni

nem?

2011. jan. 12. 00:19
 3/7 anonim ***** válasza:

tuti hogy megnézném előtte az kondi terem bérletét

nehogy egy jó minőségű hamisítványt adjon

2011. jan. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
csak pozitív minősítése van az eladónak
2011. jan. 12. 00:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, én is ilyesmire céloztam, mint amit a második válaszoló írt. Még azon mondjuk elgondolkoznék, hogy valakinek, aki Fejér megyében él, miért van budapesti kondibérlete, de mindegy. És az az értékelés is 5 embertől volt, ami nem tekinthető túl nagy mintának, de mindegy. Tényleg ne lebeszélni akarlak, csak, h légy egy kicsit óvatos!
2011. jan. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

speciál én se pest megyében lakok, de pestre járok suliba, szóval nem gondolnám hogy ez kizáró ok

de azért köszi

2011. jan. 12. 01:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Menj le a terembe, nézd meg, h megéri-e neked.
2011. jan. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!