Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez a 3 meccs ma bejöhet...

Ez a 3 meccs ma bejöhet tippmixen 1000 Ft-ért?

Figyelt kérdés

1000 Ft-ért gondoltam:


JYP-KalPa H 1,53

Galatasaray-Sekerspor H 1,13

West Ham- Birmingham- West ham lő gólt H 1,25


1000----> 2160 Ft


biztosra szeretnék menni, szóval jönni fog?


2011. jan. 11. 08:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Most az a kérdés, hogy bejöhet-e, vagy biztosra szeretnél menni? Szerinted van, aki a jövőbe lát? Ha volna tuti meccs, mindenki tippmixből élne meg.
2011. jan. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én bármilyen tuti tipppmixet szoktam tenni, az mindig elmegy:( Már vagy 6000 Ft-ot buktam összesen. Szerintem meg vagyok átkozva.
2011. jan. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is legtöbbször a kis szorzójú meccsen szoktam elcsúszni. Tuti tippsor tényleg nem létezik, viszont ha megnézed az adott csapatok előző 5 meccsét akkor következtethetsz a meccs végkimenetelére...


sok sikert!

2011. jan. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

okoskodni mindegyikőtök tud, ám értelmes választ adni nem...

amúgy nyert a szelvényem

2011. jan. 12. 06:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Na, akkor vázold fel, szerinted mi lett volna az értelmes, ugyanakkor nem okoskodó válasz. És mutass rá arra is, mi volt velük konkrétan a probléma. Szerintem mindegyik értelmes volt.


Nem a mi hibánk, hogy egy marhaság volt a kérdésed úgy alapból.

2011. jan. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én szerintem csak egy szavas válaszokra számított mert azokat talán fel tudja fogni...
2011. jan. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!