Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mikor eddzek? Délelőtt,...

Mikor eddzek? Délelőtt, délután, este?

Figyelt kérdés
Ha a napomat úgy oszthatom be ahogy én szeretném, mikor eddzek? Futás,biciklizés,hasazás és súlyzózás van betervezve, de ezt hogy lenne jól elosztani napokra? Napokon belül pedig délelőtt futás és gyúrás ?vagy ez este? Ilyesmikre gondolok, mi a legjobb a testemnek? (mert pl olvastam, hogy "okosok" szerint hajnali 3-4 és 4 között a legjobb a testmozgás...na de akkor ki fog mozogni:))
2011. jan. 9. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Felkelés után a legjobb, elvileg ugye akkor vagy minden szinten kipihent.

De én mondjuk pont nem szeretek akkor, hanem inkább délután, mikor már kicsit bejárattam magam.

A futás meg csak este, akkor szerintem a legjobb!

2011. jan. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Ez teljesen egyéni,kinek hoyg felel meg es ki hogy teheti meg.En gyurok már pár éve.volt ido mikor reggel fel nyolctol kellet edzenem.En szemely szerint ezt nem szerettem.En azt szeretem amikor elvégeztem a napi teendoimet, es a nap vége felé /kora este,v késo delutan/

elmegyek egy jot edzeni.ilyenkor egesz nap ezt varom es ugy tekintek az edzésre mint a nap fénypontjára.Edzés utan pedig hazamegyek es este mar csak pihenek,lazulok.NEkem ez jon be ,nem szerettem ,mikor a regeli edzes utan kelemesn elfaradva meg elotem alt az egesz nap.Esetedben igazabol senki sem tud pontos választ adni.Ehhez az kel h megismerd a tested,mi mikor esik jol ,mikor teljesitesz jobban az adot sportban.Mert lehet furanak tunik a de a profi testépítok mar anyira ismerik a testuket hogy tudjak melyik testrészt mikor kell ezdeniuk ahoz hogy maximalis fejlodest erjek el.Csak azt tudom neked mondani h kezdetnek probalj oszealitani egy edzéstervet,dontsd el hogy most két hetig melyik napokon meylik napszokon milyen ezdest fogsz végezni.es ezt azb edzestervet kovesd.aztan idovel majd kitapasztalod h hogy a legjob a szamodra es aztan ugy fogod kialakitani a programot.Persz az is fontos hogy mi a célod az edzésekkel??izomtomeget akarsz épiteni?fogyni akarsz?vagy csak siman sportolni akarsz midnenféle clekituzes nelkul? fontos ,mert ez alapjan sokal konnyeb meghatarozni hogy milyen aranbyan kell elosztani az edzésformákat.

2011. jan. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Teljesen változó, van, h 11-re lemegyek, van, h 2-re, vagy, h 7-re, attól függ mikor van időm, de ez az izmomnak is jó, nem szokja meg, h csak adott napszakban terhelem.
2011. jan. 10. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De ha pl reggel 10-kor tornázom, akkor ugye természetes, h eszek utána, nem is keveset... akkor h fogok így fogyni???
2011. jan. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Miért természetes hogy eszel utána sokat? Ha este tornázol akkor is tele zabálod magad? akkro sincs értelme a fogyókúrának...
2011. jan. 10. 14:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha éjjel 2-kor edzzel,utána akkor is enned kell hogy az izmaid tápanyaghoz jussanak,nem az a lényeg mikor eszel,hanem hogy mit! Sok sikert!
2011. jan. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdező: szépen odaírtam, h: " pl. ha REGGEL 10-KOR ESZEM, akkor természetes, h utána eszek még a nap folyamán..."


előbb el kellene olvasnod amit írnak erre a ba*ott kérdésedre, és aztán dirigálni ba*d....

2011. jan. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 FehérKitti válasza:

Sziasztok!

Szerintem az a lényeg, hogy edz, mindegy, hogy mikor. Én rászoktam a reggeli edzésre, bár nehéz volt magam rávenni, de nagyon frissítő és megéri.

Utánaolvastam, mielőtt elkezdtem, nektek is ajánlom!


[link]

2012. okt. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!