Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Big Show VS. Valujev?

Big Show VS. Valujev?

Figyelt kérdés
Melyik győzne egy full contact mérkőzésen?
2011. jan. 4. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
9%

Te egy profi boxolot hasonlítasz össze egy kövér lajhár színésszel?

Tanuljátok meg a wresling az nem sport az bohóckodás kicsúfolja az összes küzdősportot..

2011. jan. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pont ez a kérdés, hogy egy profi ökölvívó ellen éles bunyóban egy pankrátor mit tud csinálni. Mondjuk k1 vagy MMA-ban? Amúgy azért a pankrátorok nem gyengék, na meg magas a fájdalomtűrő küszöbök is mellesleg annyira nem is tetű lassú lajhárpk, mert azért leugrálnak szaltózva a ringkötélről. Mondjuk én nem vagyok pankráció rajongó. Tudom, hogy csak színészkednek. De épp ezért vagyok kíváncsi, hogy mit tudnak kezdeni egy profi bokszoló ellen. Azért MMA-ban Big Show csak letudná valahogy földre vinni Valujev-et vagy nem? Egyik sem pehelysúlyú.
2011. jan. 4. 12:53
 3/8 anonim ***** válasza:

Mind a kettő nagydarab és lassú.

Amúgy minden pankrátor tud profi szinten szabadfogásban birkózni, mert hogy hivatásos pankrátor legyen ez az alapfeltétele, követelménye a színész/kaszkadőr szakma mellett. Amúgy pedig igen mozgékonyak a pankrátorok, mert tényleg látványos ugrásokat hajtanak végre, amihez kell a kondi és a tudás. Szerintem MMA-ban helyt állnának egy ökölvívó ellen. De csakis egy bokszoló ellen, nyilván nem egy profi mma-s ellen. K1-ben azért Valujev leverné Big Show-t, de MMA-ban szerintem Valujev veszítene. Bár ha Valujev eltalálja, akkor Big fekszik. Viszont Undertaker mma szabályrendszerben lazán összeverné Valujevet, mozgékonyabb, gyorsabb, fizikailag erősebb mint Valujev. Valamint Undertaker már több meccsében is bizonyította a fájdalomtűrő küszöbét, nem egy olyan eset volt amikor TÉNYLEG sérülést szenvedett és végig vitte a meccset. Bár egy Klicsko (mindegy, hogy a két testvér közül melyik), egyedül is összeveri a teljes pankráció mezőnyt.

2011. jan. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Nem lehet egyértelműen nyilatkozni arról hogy a pankrációban mindenki műbunyós és szétverbé a klicskó meg ez meg az az egészet. Nézd meg a világ legerősebb embere aki a címet több ízben hódította el, Mark Henry elment pankrálni aztán minden valamire caló tag péppé verte:P.

Nézd meg ott van Great Khali, azt többszőr legyőzte már Undertaker és John Cena is, pedig utóbbi nem egy kigyúrt izomkolosszus. Más dolog a küzdeni és más ránézésre ítélni. Bár Big Show rossz példa mert ténleg elég gyenge wrestler a súlyához képest, akkor már inkább Goldberget kellene venni, vagy Giant Gonzalezt.

2011. jan. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

első válaszoló hozzád írok most... emg persze a kérdezőhöz!

Big Show lehet h színészkedik a ringben de akkor is tudja ezeket a valóságban is nem csak színészetből biztos eltudná kapni valujev-et, de nem tudom!Talán valujev mert ő mindig élesben csinálja!

2011. jan. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy átlag embert biztos megverne big show de egy boxolot tuti nem, nem tudna hozzáférni hogy egy fogást kapjon rajta mert addig kétszer úgy meg lövi hogy lehasad az orra...

Akármelyik szabály rendszerben .

Első voltam...

2011. jan. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valujevnek mindkét térde sérült.Big Show-al egy thai box edző átveszi a combrúgásokat 1 hónapig gyakorolják és elég 2-3 erősebb combos,hogy Valujev lent maradjon.
2011. jan. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Big show megemelte mark henryt aki 170 kiló volt akkor (minden megerőltetés nélkül) majd olyan lazán vágta földöhöz, hogy szegény henry kinyúlt a ringben.A orosz barátunkat beaprítaná
2023. márc. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!