Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rubint Réka 1-2. DVD-je van...

Rubint Réka 1-2. DVD-je van meg nekem. Elég ha egyik nap csak az első, másik nap a második 20 percet csinálom meg, vagy a 2x20 percet egybe kell végigcsinálni? A napi 20 perces DVD jobb lenne?

Figyelt kérdés
2009. jan. 28. 12:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Amíg kezdő vagy mindenképp. 1-2 hónap után viszont nem árt rátérni, hogy minden másnap, vagy legalább egy héten háromszor megcsináld mind a 2X20 percet.

Ha teljesen kezdő vagy akkor én inkább azt javasolnám, hogy csinálj az első feléből 10 percet (bőven elég lesz), és a második 20 percből is csinálj valamennyit.

Hisz, ha a második 20 percet bemelegítés nélkül csinálod, közel sem lesz olyan hatásos és fárasztó, mintha van előtt felvezetés. De vigyázz fő a fokozatosság, a nagy izomláz elkerülése végett.

2009. jan. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én simán lenyomtam elsőre is az egészet. (az 1-est) másnap alig tudtam megmozdulni az igaz. Harmadnap folytattam, később már meg sem éreztem, sőt lábsúlyokkal csináltam. Aztán jött a köv. dvd. 1 hónap alatt nagyon hatásos volt, de a kajára is figyelni kell.

Én most váltogatom, mert jó sok időt kihagytam, és ugyanolyan fárasztó volt elkezdeni :), viszont a 3. 4. alkalom után már sokkal könnyebb. Kitartás kérdése. Hajrá :)

2009. jan. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!