Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék javítani az állóképe...

Szeretnék javítani az állóképességemen, azért hogy tavasszal elmehessek konditerembe. Szerintetek mit sportoljak addig is?

Figyelt kérdés

Jelenleg 3 perc futás után a halálomon vagyok, így azért mégse mehetek el konditerembe, mert csak kiröhögnének!:)

Arra gondoltam, hogy jövőhéttől elkezdek futni [link] , meg Czanik Balázs dvd-re edzeni. Szerintetek ez így jó lesz?


2010. dec. 29. 10:21
 1/4 Saten ‫҉ ***** válasza:
Menj el terembe nyugodtan senki sem fog kiröhögni! Szerinted ők, hogy kezdték? Nem kell tavaszig várni, viszont ha akarsz akkor fuss nyugodtan. Az ilyen DVD-ket meg hagyd a retekbe
2010. dec. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hello! én eddigi sportjaim: foci,tenisz,floorball,kis kosár,és már 8 éve a mecsekben a bringázás stb. viszont egy jó másfél éve karatézok és ez aztán rendesen javítja az állóképesseéget.Sokkal jobban mint az előbbiek. Amikor elkezdtem karatézni egy órára elmentem megnézn azt mondtam hogy ez semmi aztán vannak olyan állások csak egy szimpla állás hogy 5 másodpercig nem tok úgy álni.cak úgy remeg a lábam most már joban megy de két éve a konditeremben csak 5 kilósakkal edzettem most lábnál és hátnál olyan 50kg kéznél olyan 20 kg és még cak 15 vagyok 160 cm-el én voltam az osziba szinte a leggyengébb.Szoval nagyon ajánlom de ez is csk akkor érdemes igazán ha komolyan vesszük és ez bizony fgyelemre is tanít mint minden küzdősport ugy hogy cak halyrá!!!
2010. dec. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Huhh, én eddig azt hittem, hogy a konditerem/edzőterem arra való, hogy javítson a kondíciómon, de a gyknak köszönhetően ismét rá kellett jönnöm, hogy eddig milyen rosszul gondoltam... Oda csak pózolni járnak az emberek :D


Most komolyan szerinted mire való a terem, ha nem erre? Nyugodtan járj le akár most, senki nem néz meg, ha kis súlyokkal edzel, sőt mostanában az a trendi, ha valaki lejár és az 5 kilókat dobálja.

2010. dec. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha kondiba akarsz menni es sulyzozni akkor menj most, oda nem kell olya jo kondi...ha nem intenziven csinalod..ha mega futoszalagra mesz es hogy kib.asszon a terembol 1 perc utan a gep..akkor ne menj:D

napi fel-1 ora kocogast kezdj el... 1 honap es mehetsz ;)

2010. dec. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!