Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Biotech USA Törzsvásárlói...

Biotech USA Törzsvásárlói kártya ( -10%). Hogy is van ez?!

Figyelt kérdés

Nemrég vásároltam a Biotecjh USA egyik üzletében... és az eladó mondta hogyha regisztrálok a honlapjukon vhol, akkor -10% kedvezményt kapok... Gondolom ez egyfajta törzsvásárlói kártya...

Valaki tudja hogy működik? Csak beregisztálok az oldalra és kész? Honnan fogják tudni, hogy van-e kártyám a vásárláskor?


2010. dec. 23. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak a netes megrendelésre vonatkozik!
2010. dec. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem bent az üzletben töltötte ki a srác.

Egyébként gondolom van bent gép és azon keresztül ellenőrzi, illetve ott írja jóvá, mert később rajta keresni fogják a "hiányt" azaz a kedvezményt, amit adott.

2010. dec. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én is tag vagyok

regisztrálsz az oldalon, postán(!!) kiküldenek egy kártyát (nem tudom, hogy hívják az ilyet de olyan, mint egy bankkártya)

vásárlásnál odaadod, azon van egy vonalkód beolvassa és -10%

a -10% csak azokra a termékekre vonatkozik, ami akkor nem akciós!!

2010. dec. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A rendőröknek 20% kedvezményt adnak,szinte az összes boltjukban.Én a sün haverommal megyek oda ha kell valami.
2010. dec. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ahogy kiírtama kérdést rögtön megtaláltam... :D Regisztrálok és postán kiküldik, úgy ahogy mondták elöttem...

Viszont hogy-hogy a rendőröknek -20% ?:O Kellene nekem is valamilyen rendőr ismerős:)

2010. dec. 23. 18:56
 6/8 anonim ***** válasza:

Jah regisztrálsz és nem küldik... nekem 1 éve nem jött meg, bár nem is rendelek tőlük igazából.


Az üzletekben meg úgyis ismernek, és megkapom kártya nélkül is a kedvezményt.

2010. dec. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nemrég vásároltam a Biotech boltban. Mondta az eladó hogy ha regisztrálok akkor 10% kedvezménnyel vásárolhatok a boltban és a neten is. Az akciós cuccokra nem vonatkozik a kedvezmény.
2011. jan. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem az akciósból is adnának kedvezményt, de nem várásolok náluk, csak, ha valami nagyon elfogy, és nem tudom máshonnan megvenni gyorsan...
2011. jan. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!