Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lehet 5 kiló...

Mennyi idő alatt lehet 5 kiló izmot felszedni? Hiába próbálom, nem megy, várom válaszotok. Többi lent és a videó rólam, persze akit érdekel.

Figyelt kérdés

Igazából nem rég kezdtem edzeni kb. 3 hete, igaz alkatilag sportos vagyok, de vékony is egyben (51 kg, 170 cm). Nagyobb darab szeretnék lenni. szerintetek?


http://www.youtube.com/watch?v=42_N4R7VbFE


várom kérdéseitek. Kösz.


2010. dec. 23. 09:50
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
keveset eszel.
2010. dec. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szoktam enni, jó igaz, nagyon sokat nem. Amennyit birok. Sok ember van, aki hiába eszik, sportol, nem lesz nagyobb darab. nem tudom, miért van így. :)
2010. dec. 23. 10:30
 3/10 anonim ***** válasza:
44%

kaja kell neked ,a karom vastagabb mint a derekad!Hány éves vagy?

2Of

2010. dec. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
jumbo vagy valami hasonlóan magas szénhidráttartalmű tömegnövelő kellene neked akkor :)
2010. dec. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Saten ‫҉ ***** válasza:
39%
Nem nézem meg a videót lusta vagyok :D ami biztos, hogy nem eszel eleget. Ha azt hiszed eleget eszel tévedsz... ennyi a gond csak. 5kg izmot felszedni a te 51kghoz rendesen kajálva olyan 8-9hét lehet annál biztos nem több. Persze a növekedés egyre nehezebb lesz minél nagyobb a tömeged. 50kg elég kevés szépen tudsz fejlődni az elején
2010. dec. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

11.19 5kg színtiszta izmot felszedni 8-9 hét alatt lehetetlenség... 1kg-hoz 2000g fehérjét kell legalább bevinni, mert ha már 50% hasznosul, akkor az baromi jó arány. 9 hét, az 63 nap, 10kg színtiszta fehérjét bevinni ennyi idő alatt, az napi plusz 160grammot jelentene naponta, az alapbevitel 75g felett. Vagyis napi 235 grammot kéne ennie 50 kilósan. ez 4-5g/testsúlykilogramm. Emellé még a jön a jó sok szénhidrát, hogy energiája is legyen, plusz olyan brutálisan kéne edzenie, ahogy még nem tud, mivel 3 hete csinálja.

Ráadásul ennyi fehérjét meg sem tud enni 50 kilósan. Napi 6x20dkg roston csirkét kéne ennie, legalább 4-5 zacskó rizzsel, és akkor még nem vitt be semmi vitamint.

Szerintem örül a srác, ha ezzel az alkattal ennek a negyedét meg tudja enni.

Abban egyetértünk, hogy simán tud hízni két hónap alatt 5 kilót, de abból max 1-2 kiló lesz izom. A többi nagyrésze víz lesz, amit felvesznek a sejtek a sok szénhidrát (ha megbírja enni) miatt, és persze valamennyi zsír is feljön.

Én is híztam egy év alatt 30 kilót amikor edzeni kezdtem, de ebből max 5-8 kiló volt izomnövekedés. Persze az is baromi sok.

15 év után most tartok ott, hogy kb. 30 kiló izom jött fel, akkor 60 kiló voltam full szálkásan, most 90. És persze közben többször megjártam a 110-120 kg körüli tartományt tömegelések alatt :)


Kérdezőnek: Tényleg zabálni kell, napi 5-6 étkezés, rengeteg fehérje, és jó szénhidrát.

Olvasgass a bodybuilder.hu-n, ott minden le van írva egész jól!!!

2010. dec. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, személyesen ciki erről beszélni, hogy hogyan hizni, izmosodni stb, de igazatok van, kajálni kell sokat. Figyelek mostantól jobban. köszönöm.
2010. dec. 23. 15:49
 8/10 anonim ***** válasza:

elmondták már az okosságot, kajálni kell eleget akkor nőni fogsz. én a helyedben azért figyelnék arra, hogy mit eszek és mennyit, mert ha még hatalmas nem is leszel, de legalább szálkás igen. amúgy

body.builder.hu és ott van még a fórum is ami szintén nagyon jó. mások kérdéseit és a kapott válaszokat is meg tudod nézni, így sok esetben fel sem kell tenni, a válasz már ott van. Hajrá!

2010. dec. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%

Neked mehet mellé a ch is rendesen, mert nem vagy hízékony típus, ahogy a videót elnéztem, ez valahol szerencse, mert nem kell szálkásítgatni annyit, mint aki genetikailag hízékonyabb.


Szerintem vegyél power proteint vagy 4 kilót. Mellé 4 kiló maltodextrint és 2 kiló dextrózt.


Igyál napi 2-3 turmixot: 50 g fehérje, 50 g malto 25 g dextróz kombóban.


Mellette kajálj tisztességesen. Szedj valami normális vitamint, BCAA-t, glutamint, és nem árt mellé egy jó edzésterv sem.

2010. dec. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Saten ‫҉ ***** válasza:
55%
Jó igazad van elég meredek :D de végül is leírtuk, hogy mit kell csinálnia. De nem értem személyesen miért ciki erről beszélni? Ez nem hüvelygomba... :P
2010. dec. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!