Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Görkorisok! Én vagyok csak...

Görkorisok! Én vagyok csak ilyen iszonyú béna, vagy nehéz megtanulni használni a görkorin a féket?

Figyelt kérdés

Eddig jégkoriztam, de azt könnyebbenk érzem. Mondjuk az előnye, hogy ott mindenképpen megfog a palánk.

Milyen mozdulattal fékeztek le?


2010. dec. 13. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha tudsz fékezni a jégen, akkor betonon is :) A fékezés ugyanaz, csak át kell szokni. Hóeke, balettfék, t-stop, "hirtelen kanyarodás" (ennek nem tudom mi a neve, ez a leggyakoribb jégkoriban).

Én a mai napig nem tudok rendesen fékezni, csak balettfékkel... :S Ez van, de én vagyok a béna :)

Gyakorlás! :)

2010. dec. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én agresszív görkoriztam még régen. fogalmam sincs, hogy milyen fékre gondolsz, de egy befordulós-félkanyar mozdulattal mindig sikerült megállni, hogy ez a jégen kivitelezhető-e azt nem tudom.
2010. dec. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én is úgy szoktam megállni jégkorival. Vagy hirtelen bal kanyar, vagy körözés.

A jobb keréksor végén van a fék.

Asszem ezt még gyakorolnom kell.

2010. dec. 14. 08:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!