Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy jó birkózó megver egy...

Egy jó birkózó megver egy taekwondóst?

Figyelt kérdés
Mondjuk utcán, ha összeverekednek.
2010. dec. 11. 14:01
 1/5 anonim válasza:
attól függ melyik tudja a másikra irányítani a neki kedvező harcstílust. ha a birkozó gyorsan elkapja és földhöz vágja, akkor gondolom a birkozó nyer.
2010. dec. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen időben biztosan,mert elcsúszna a tkd-ós:).
2010. dec. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csakis abban az esetben, ha a birkózó jobb birkózó, mint amennyire a taekwondo-s jó taekwondo-s. Rengeteg ilyen kérdés született már, de még mindig figyelmen kívül hagyják a lényeget: A stílus csak a technikai és taktikai keretet adja, viszont azt, hogy mennyire jó harcos valaki, csakis az egyéni képességek határozzák meg. Csak azok.

Vonatkozik ez egy szabad küzdelemre. Ha meg szabályokhoz kötjük, akkor meg körülbelül olyan szintű a kérdés, mint mondjuk ez: Melyik a gyorsabb, a sprinter vagy egy pingvin?

Hol? A szárazföldön vagy a vízben?

2010. dec. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a Boxoló nyerne :)
2010. dec. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De utálom az ilyen kérdéseket, az nyerne, aki magasabb szinten űzi az általa művelt harcművészetet. Én még mindig úgy gondolom, hogy a TKD harcművészet, míg a bírkózás bunyó. Nekem már kellett megvédenem magam utcán, ott is, és küzdelmek közben is tapasztaltam hogy minden a fejben dől el. Ha küzdesz, csak ott kell lenned agyban, nem máshol, és TKD edzéseken jobban megtanítják szerintem hogyan koncentrálj, hogyan kapcsolj ki, hogyan összpontosíts egyetlen egy dologra egyszerre. Bár bírkozó edzésen még nem jártam, én így gondolom.
2012. júl. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!