Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Volumass 35 vagy Brutal gainer?

Volumass 35 vagy Brutal gainer?

Figyelt kérdés

Tapasztalatok vélemények?

Szerintetek melyik jobb (minőségű) hasznosabb

Volumass 35 prof: [link]

Brutal gainer: [link]


2010. dec. 9. 12:37
1 2 3 4
 31/39 bénabéla11 ***** válasza:
fogalmam nincs mert külföldön vagyok és nem voltam még vásárolni, de én inkább a dobozolt tojásfehérjére vagyok ráakadva...asszem az 400 ft korul mozog...33tojás fehérjéje...sokkal jobban megéri mint megvenni a tojást, főle h kidobom a sárágáj soknak...
2010. dec. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 bénabéla11 ***** válasza:
uristen, bocs a hibákért:D
2010. dec. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
Amigo meg a többi szarf.szu képzeld el megvan az étrendem csak nem vok oan kib4szott nagy haspók h bevigyek napi 2900 kalóriát.És képzeld el a suliba nem fogok csirkét meg rizst zabállni max szendvicset.Gondoltam kiegészitem az étrendem mert az ien sz4rokkal kijönne a szükséges kalória szénhidrát fehérje mennyiség.Nem vágom mi a f4szé kell mindenkit igy lenézni.És igen megtehetem hogy vegyek ien szarokat ha jól látom 34 válaszból kb 25 hasztalan volt összesen 2-en válaszoltak kérdésre abból is csak 1-nek volt érvje háát ennyit ér ez az oldal!!!H4xor köszi az ÉRTELMES VÁLASZT!!!
2010. dec. 10. 22:06
 34/39 A kérdező kommentje:
Bocsánat 32 válaszból 28 hasztalan.A másik 2 elmegy tanácsnak és 2 en válaszoltak a kérdésre.Abból is csak 1 értelmesen
2010. dec. 10. 22:10
 35/39 bénabéla11 ***** válasza:

na, én azt mondom, h nyugodtan olvass után az interneten van sok cikk amibol megtudhatod...


az a helyzet h akármennyire is megértjük h nem tudsz megenni 2900ckalt...akkor is meg kell enned:D különben nem megy...ezt értsd meg...azért válaszol mindenki ilyen ingerulten, mert minden nap feltesznek ilyen kérdéseket...a lényeg, h azt kell megértened, h a suliban is olyat kell enni ami jó, nem pedig szendvicset...tudom h nehéz megoldani, de ha kiokoskodod vagy rágod anyuukád fülét biztos megoldhato valahogy...


szoval ezek a válaszok h nem ehetek csirkét a suliban csak olaj a tűzre...tegyél meg midnent, és csak ha nagyon nem megy csak akkor vegyél tömegnövelőt...de én inkább csak a fehérjét venném, mert nem létezik, nem hiszem el h nem tudsz a suliba bevinni főtt rizst...a ch sima liba...a fehérje meg ha tényleg nagyon nem megy akkor vegyél azt porban...ennyi...


azé olyan idegbeteg mindenki mert mindenki tudja h nem jó a kajád...

2010. dec. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

Amúgy nem vágom, hogy a csirke+rizst miért nem lehet megoldani... Megfőzöl vagy anyád megfőz 2 napi adagot 2 naponta, beviszed kis lezárható kajás dobozban, és viszel egy kis villát, és szünetben a szádba lapátolod.


De tovább megyek, ha ez nem jön össze, akkor megeszel egy protein szeletet, megiszol egy turmixot, én is így csinálom, mondjuk én valamikor egyetemi előadáson rázom össze a kis turmixomat.


Tipikusan ez az az eset, amit, ha meg akarsz oldani, akkor meg tudod, ha nem akarod, akkor b@szhatod, de akkor a sportot sem kellene erőltetni.

2010. dec. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
"Nem bírsz 2900 kilokalóriát megenni, és így akarsz testépítő lenni." Nem akarok ien kis vékony fostalicska lenni mint most!És igen képzeld nem tudok bevinni 2900 kalóriát.Majdnem minden nap benn rohadok a suliba 3 ig.Ezzel el is megy az ebédem nagyrészt szendviccsel.Apám:aki egy balek f@asz, volt kitől örökölni.Igaz nem ismerlek de sztem többet letett az asztalra mint te!"és mi majd akkor is leoltunk, biztos lehetsz benne, mert egy nyomorult kis buzeráns vagy, aki semmi mást nem érdemel !"Ja hogy te nem segíteni jössz ide hanem hogy leolts?!
2010. dec. 11. 09:55
 38/39 A kérdező kommentje:

az a helyzet h akármennyire is megértjük h nem tudsz megenni 2900ckalt...akkor is meg kell enned:D különben nem megy...ezt értsd meg...azért válaszol mindenki ilyen ingerulten, mert minden nap feltesznek ilyen kérdéseket...a lényeg, h azt kell megértened, h a suliban is olyat kell enni ami jó, nem pedig szendvicset...tudom h nehéz megoldani, de ha kiokoskodod vagy rágod anyuukád fülét biztos megoldhato valahogy...

Rendben van!

2010. dec. 11. 09:56
 39/39 anonim válasza:

Akkor... jó sok hülyeséget olvastam most. A tömegnövelő/fehérje turmix az csak edzés után lenne a legjobb fogyasztani,sőt akkor is kell. hiszen gyors felszívódású tápanyag kell az izomnak.

edzés után meg van egy anabolikus ablak ami 2 órán át szívja fel a tápanyagot. Na most ha nincsen tömegnövelőd, mehetsz haza, (változó mindenkinél mennyi idő) megfőzöd, aztán még a felszívódás, na most amit bekajálsz az legtöbb esetben nem gyors felszívódású lesz, persze ha oda figyelsz arra mit eszel. a tömegnövelőt gyorsan felszívja a szervezeted, nem telit, és olyan anyagok vannak benne mint pl a kretatin ami segít az izomba juttatni a szükséges tápanyagot.

Egy szó mint száz. a tömegnövelő tökéletes edzés után, de csak akkor.

És hogy a kérdésre is válaszoljak a brutal gainer, hiszen több szénhidrát forrás van benne mint a volumass-ba

És aki szidja a táp kiegészítőket, azok semmit nem tudnak róla, elhiheted.

2015. aug. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!