Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A szteroidoktol meg lehet...

A szteroidoktol meg lehet hizni? (Mellékhatásátol)?

Figyelt kérdés
Hizekony fajta vagyok de szeretnek szedni valami szteroidot csak sokan mondtak hogy el is lehet hizni tole...ez igaz? Es milyen mas mellekhatasai lehetnek?
2010. dec. 2. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:
hormon, persze, hogy hízhatsz tőle
2010. dec. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
23%
Én viszont hízni szeretnék. Nem sportolok, csak túl gyors az anyagcserém, megehetek annyit egy nap mint az egész családom együtt 1 hét alatt, de nem hízok.:( Most akkor szedjek szeroidot? :D 16F
2010. dec. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
ne, mert nem éri meg magad hormonokkal bombázni. Gondolj bele, mindent a hormonális rendszer irányít, a termékenységtől kezdve a csontjaid növéséig, a sejtekig, az idegrendszerig. Kell az Neked, hogy egy kigyúrt izomkolosszus legyél, akinek csomókban kihullott a haja, nem áll fel a farka és állandóan ideges, agresszív?
2010. dec. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

16F:

Te inkább virágot szedjél anyukádnak!

Utolsó:

Kicsit sarkítasz, de jelen esetben jó ez így :-)))

2010. dec. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Persze,hogy el lehet.Egyébként meg ha nem keresel lóvét a testépítésből,akkor totál felesleges a szteroid.

De drasztikus fogyás is lehet utána.Haverom mesélte,hogy beviszik a nagydarabokat az előzetesbe és 3 hónap alatt a 110 kilósból lesz egy 75-85 kilós csóka.

Ha jó a kajád,akkor annyi lesz a súlyod amennyinek akarod.

2010. dec. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
bocs, azért sarkítottam, mert nekem pajzsmirigy túlműködés miatt kellett 6 évig hormont szednem, nehezebb lettem több, mint 30 kilóval, nyakig vagyok utólag különböző problémákkal és a pajzsmirigyem meg szépen fütyül azóta is az egészre, mert még mindig nem jók az értékeke. Több orvosnál is voltam, mindenki a hormonokkal jön, nekem meg már ettől a szótól feláll a szőr a hátamon. Egy 16 éves gyerek meg még nagyon ne kezdjen el ilyeneket szedni azért, hogy többet nyomjon a mérleg. Személyes sértettségből és szemfelnyitás eléréséért sarkítottam.
2010. dec. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amúgy tényleg kvára fölösleges, ha nem versenyzőnek készülsz. Típikus esete annak, hogy valaki a könnyebb utat keresi, csak többnyire beszopja, mert, ha nincs rendben a kaja, az edzés, és nem érte el a saját határait, és nem tud eleget a szteroidokról, akkor kevesebbet hoz, mint amennyit árthatsz vele magadnak.


Mozogni kellene, meg normálisan kajálni.

2010. dec. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Idióta hülyegyerek...A hatásait sem tudod de szednéd.

A javaslatom:12hetes kúrában szedjél anadrolt de minimum 6-10szemet.levezetés nem kell mert hülyeség

2010. dec. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!