Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a kedvenc sportod? Mit...

Mi a kedvenc sportod? Mit ajánlotok nekem? 15/l

Figyelt kérdés
2010. nov. 30. 15:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
köszi de nem enyém az érdem, én csak befejeztem amit az első válaszoló írt :D
2010. nov. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
az csak jó,ha egy fiú perverz:)
2010. nov. 30. 21:32
 13/18 anonim ***** válasza:
te kis huncut :D miért, az nem jó ha egy lány is perverz? :P
2010. nov. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Az a legjobb, ha egy lány perverz ;) Egyébként, ha már itt tartunk, a szex a legjobb sport :D És ott szinte akárhogyan gyakorolhatod a "lovaglást"
2010. nov. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Na,de komolyan:)
2010. nov. 30. 22:32
 16/18 anonim ***** válasza:

Én vagyok a jófej 15/f :D

Hát attól függ, ha szeretsz golyókkal, labdákkal játszani (...:D) akkor kézi,röpi ilyesmi. Focit gondolom te is csak úgy szereted nézni mint a lányok többsége, csinálni meg főleg nem :D ha meg nem akkor marad a futás,bicaj ilyenek, én a foci mellett ezeket részesítem előnyben :) futás közben kitisztul a fejem és tök jó érzés utána :D bicikli se rossz dolog, már ha tud az ember :D meg most jön a tél, én is korcsolyázni fogok (tavaly tanultam meg 1-2nap alatt nem nagy tudomány), de számos sport van még :) nem tudom miket szeretsz, írj és majd válaszolok rá de csak holnap mert megyek aludni most :D

2010. nov. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
atlétika: futás, magasugrás, távolugrás; úszás; evezés; vagy valamilyen labdajáték!
2010. dec. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Kedves 15/f ,ha akarsz mesélni a spotokról lökj egy mailt pribibe:)
2010. dec. 1. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!