Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Musical tánc? Hol és hogyan?

Musical tánc? Hol és hogyan?

Figyelt kérdés

Életem nagy álma, hogy musicalekben táncoljak/énekeljek, de a természet keresztbe tett :) Se ritmusérzékem, se énekhangom, így be kellett látnom, hogy ez nem az én szakmám.

De hobbi szinten nagyon szívesen csinálnék ilyet, akkor is, ha bénán.

Pl. a Chicago c. musical koreográfiája nagyon tetszik, ilyesmit szívesen megtanulnék.

A fővárosban (főleg a belvárosban) hol lehet ilyen típusú táncot tanulni?


2010. nov. 30. 11:37
 1/2 anonim válasza:
Octopont tánciskolában van musical kurzus, én épp kedden megyek megnézni egy órát. :)
2011. febr. 14. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Látom,h elég régi már ez a kérdés, de ha van időd és visszanézel, megírnád, hova jutottál? Nagyon érdekelne. Én ugyanúgy vagyok vele, mint ahogy leírtad, csak én jelenleg nem agyarországon lakom...És sajnos nem beszélem az itteni nyelvet, tehát még kevesebb esélyem van, mintha otthon lennék. :) Remélem, Neked sikerült!!!
2011. szept. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!