Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit ajánlotok AMINO 5600 mellé?

Mit ajánlotok AMINO 5600 mellé?

Figyelt kérdés
Most kezdek el kondiba járni célom kis erősítés, mivel vékony gyerek vagyok 63 kg 173cm nem tudok sokat se enni ezért elhatároztam ezt az AMINO 5600 megveszem, mivel porral próbálkoztam ( tömegnövelő), de nem tudtam meginni annyi folyadékot. Valakinek valami ötlete mivel tudnám kombinálni ? Ha csak porral akkor nincs mit tenni... előre is köszi
2010. nov. 29. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Kezdőként NE vegyél aminosavat! Tömegnövelőt, vagy fehérje-dextróz kombót igyál! Napi 2 turmix után még fogsz tudni enni/inni.

Az aminosav kapszulázott fehérjepor! Haladóbb sportolóknak van kitalálva.

2010. nov. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

omg megvetted a legkevésbé fontos kiegészítőt

az is fehérje csak tabletta formájában, és menyisége jóval alatta marad a por formájúnak. inni meg kell, neked úgy 3litert egy nap. fehérjeturmix emg finom is nem tudom mit szenvedsz vele.

2010. nov. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Turmix mellé AMINO ?
2010. nov. 30. 08:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!