Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kung-fu vagy karate?

Kung-fu vagy karate?

Figyelt kérdés

Nem tudom el dönteni melyiket tanuljam.

Melyik a pusztítóbb?

Vagyis látványosabb de egyben hatásos is


2010. nov. 28. 12:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyik se.Ha csak nemvagy cigány.
2010. nov. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

hahaha.

Nagyon vicces vagy

2010. nov. 28. 12:39
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne haragudj , de mind2 sz@r , most nem fejteném ki hogy mért . Inkább thaibox, kickbox , mma , jiu jitsu .
2010. nov. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mind a két sport önvédelemre használhatatlan mindaddíg amig egy bizonyos szintet el nem érsz benne.... Ha verekedni akarsz akkor Thai, MMA , Kick-box, önvédelemre Kravmaga
2010. nov. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

most őszintén, előző válaszolók, ti azt akarjátok, hogy a TB, box, BJJ edzéseken ilyen papirkutyák lézengjenek?


mert én nem...

2010. nov. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mindkettőben van olyan ágazat, ami jó utcára. A karatéban ott az Ashihara Karate, kung-fuban ott a Wing Tsun Kung-Fu. Egyébként minél látványosabb egy harci stílus, annál hatástalanabb. Ha meg igazán látványosat akarsz akkor ott a Capoeira, az is jó utcára, kb. jó 20 év után, mikor megkapod a mesteri címedet és persze valami brazil nagymestertől tanultál.
2010. nov. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
tökmindegy, mindegyik pusztító rád nézve, és látványos lesz, ahogy spriccelve elvérzel az utcán XD
2010. nov. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Ha valami pusztítót akarsz akkor valóban jó a kick box, thai box,MMA nem kell sok ész hozzájuk, de igazából nincs bennük sok látványosság.(legalább is szerintem nem túl techinikás sport egyik sem) Látvány szempontjából a Capoeira a leglátványosabb, viszont ez az ami önvédelemre használhatatlan, nem a karate v kungfu, ez a kettő talán a legjobb. Amíg pl.a kick boxban tanítanak 1-2 rúgást meg ütést a karatéban olyan 3szor annyit tanulhatsz.

Kb. tudom milyen bár kungfuzni nem kungfuztam, de karatéztam, szóval én azt ajánlanám, bár mind2 jó.

2010. dec. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
A Baranta a király, aszt probált ki!
2011. márc. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 VadEger válasza:
Hat a kung fuhoz nem nagyon ertek de a karatek kozul a kyokushint ajanlhatom nagyon jo es szerintem hatasos is es elegge hamar fog latszani az erdmenye is , meg latvanyos is ( de nm nagyon XD )
2011. márc. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!