Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Küzdősportolók . Milyen...

Küzdősportolók . Milyen szinttől, mennyi idő után érdemes versenyezni?

Figyelt kérdés
Thaiboxolok már lassan 2 éve, sokat edzek , nem is vagyok talán teljesen tehetségtelen , elég jól mennek a technikák . Az edzővel még nem beszéltem a versenyzés témáról , mert nem akarom hogy az legyen belőle , hogy jobbnak hiszem magam , mint vagyok , de nagyon érdekelne . Igazából minden érdekel , ami a versenyzés témához tartozik . Köszönöm :)
2010. nov. 26. 18:27
1 2
 1/14 anonim válasza:
Ha érzed magadban az elhivatottságot és a tehetséget, akkor kérd meg az edződet, hogy áljon ki veled, ha 10-böl 2 szer le tudod nyomni mehetsz versenyekre.
2010. nov. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm . Nem hülye ötlet , de az edzőnk nem az a típus , aki csak úgy kesztyűzik edzésen .
2010. nov. 26. 19:06
 3/14 anonim ***** válasza:
Menj MMA-ra! Ott kemények a meccsek. 2 év thai boksz az nem rossz (mellette 1 év szabadfogású birkózás), vagy K1-en is indulhatsz (bár oda nagyon kell a jó kéztechnika, lehet nem ártana mellé fél év ökölvívás edzés).
2010. nov. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nálunk ez annyi volt,hogy ültünk az edző meg kb 2 havonta megkérdezte kinek van kedve versenyezni.Néhányan feltették a kezüket és ők egyel többször edzettek a héten,egy hónap múlva meg verseny,mindenféle stílusban,választhattál.T box szabályrendszer,savate,kempo,thaywondo.2 év edzés után simán mehetsz.
2010. nov. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Akkor lehet hogy beszélek az edzővel . MMA-zni is szeretnék majd , de majd csak egyetemen .
2010. nov. 26. 20:07
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél MMA-zni, akkor kezdj el valami földharcot tanulni. Vagy szabadfogású birkózás vagy brazil jiu-jitsu.

De nem árt ha mellette elmész ökölvívásra is.

2010. nov. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Akkor keress az edzővel kb egy tudású harcost vagy menj el a legközelebbi dojoba és onnan válassz, hívd ki aki igazán jó. Legrosszabb esetben a csoprttársaidból választasz, ha nem igazán jók akkor hanicap meccset vívsz pl 2-en mennek ellened.
2010. nov. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

szólsz az edzőnek, hogy versenyeznél, aztán kész. több szabályrendszer is van, megbeszélitek, hogy melyik lenne jó neked, aztán felkészülsz, elmész.


Ennyi. én 3 hónap BJJ után kezdtem versenyezni...

2010. nov. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm . Valaki esetleg még tud írni pár tapasztalatot , tudnivalót a versenyzésről ? (amolyan 'backstage' információk érdekelnének) :D
2010. nov. 27. 14:00
 10/14 anonim ***** válasza:
gondold meg bírni fogod e a nyomást és a hajtást :) A ringben 10 másodperc is óráknak tűnhet ha olyan ellefnelet kapsz.
2010. nov. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!