Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Airsofthoz kell engedély vagy...

Airsofthoz kell engedély vagy nem? Tovább lent.

Figyelt kérdés
Úgy halottam a rendőröktől ,hogy kell valami hozzá vagyis ha utcára kiviszed az airsoft fegyvered akkor azt elvehetik mert fegyvernek látszó tárgy!Még egy springes kispisztolyt is elvehetnek! Nem értem ha nem kell hozzá engedély akk. miért veszik el? Csak nincs olyan hülye aki igazi fegyverrer mászkálna az utcán. Én ezt nem értem!
2010. nov. 24. 19:30
 1/3 anonim válasza:

Hát ha az utcára kiviszed,biztosan feljelenthetnek.A megoldás egyszerű:Ne vidd ki az utcára!:D

Az én bátyáimnak is van,nincs engedéjük hozzá.Az airsoftos haverjaikkal néha összejönnek és védőcuccokkal háborúznak.

2010. nov. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ÉS hol gyülnek össze szórakozni?Egy kijelölt airsoft pályán vagy csak egy sima mezőn vagyis erdős részen? Mert erdős részre se mehetsz csak úgy ki!
2010. nov. 29. 19:00
 3/3 anonim válasza:
A kommentre válaszolva: nem kiépített pályán.Akár az udvarban is lehet,ha elég nagy.
2010. dec. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!