Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen közös sportot ajánlanát...

Milyen közös sportot ajánlanátok a páromnak és nekem? (21F és 18L)?

Figyelt kérdés

tavasszal szeretnénk elkezdeni együtt "csinálni valamit". A párom edzőterembe jár rendszeresen, ezt nem szeretné feladni, én viszont világ lustája vagyok.. (tudom, hogy nem jó, és ezen szeretnék változtatni :-) )

Görkori volt ami felmerült. Nem szeretnénk tömegbe eljárni, hanem csak ketten, lehetőleg a szabadban.


2010. nov. 21. 20:12
 1/6 anonim válasza:

hát...ha szeretitek az állatokat és van kedvetek hozzá esetleg lovaglás. :) (én ezt csinálom) bár ehhez kell pénz, nem ingyenes mint a görkori


biciglizhetnétek fúúha nem tudok többet most :)

2010. nov. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Fallabda,Tenisz
2010. nov. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
szex...
2010. nov. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Most nem azért, de miért nem szexeltek a hét hét napján napi egy órát. Hidd el nagyjából 1-2 hónap alatt 5-10 kg-ot is leadhattok, de persze kontrollált evéssel mintha diétáznátok.
2010. nov. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szabadfogású birkózás + ökölvívás
2010. nov. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Társas táncok. Latin\Standard.

Nem csak megmozgatna titeket, hanem a "műveltségi" mutatót is megemeli.

Ez is főképp a lányoknak fárasztó, szóval hidd el, te nem fogsz belehalni, őt meg jól megmozgatja, közben pedig jól is érzitek magatokat:)

2010. nov. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!