Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Leht (ett) valami komoly...

Leht (ett) valami komoly bajom tőle? Kb. hány nap múlva kell elmúlnia?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam lovagolni és leestem egy hozzám képest nagy lóról (marmagassága min. 170 cm, én 160 se vagyok), megijedt valamitől és beugrott vágtába, nem bírtam visszatartani. A problémám az, hogy ülve érkeztem, összecsuklottam és annyira megfájdult a hátam hogy azt hittem mindjárt összeesek. Mostmár nem fáj mindig, csak ha emelnék valamit, ha tüsszentek, ha nem egyenesen ülök/állok, kihúzom magam, görbe vagyok, ill. nyújtószkodok, szóval ezeket mellőznöm kell. Szerintetek mennyi idő alatt kell elmúlnia?

Mellesleg tudom, hogy ez természetes dolog, hogy néha leesek, estem már le lóról, de az feleakkora volt, mint amelyikről tegnap és semmit se éreztem.


2010. nov. 20. 08:58
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat, *nyújtózkodok
2010. nov. 20. 09:21
 2/8 anonim válasza:
Mondjuk ha elmennél orvoshoz az jobban megtudná mondani mint mi!!!!Azt meg végképp nem értem hogy hogy jutott ilyen eszedbe hogy ez itt megkérdezd ahelyett hogy elmenj orvoshoz!Én ha leesnék egy lóról orvoshoz mennék nem a géphez........
2010. nov. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Se anya, se a tesóim nem mennek el velem, egyedül meg nem mehetek.
2010. nov. 20. 10:06
 4/8 anonim ***** válasza:
szép, lovagolni elvisznek de orvoshoz nem miután leestél a lóról?
2010. nov. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Mitcsinál megrudaz?
2010. nov. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet komoly bajod. Szerintem ha a leesés utáni második reggel is fáj még a hátad, akkor mindenképpen orvoshoz kéne menned.


Szerintem biztos van valami módja, hogy eljuss az orvoshoz, ha a szüleid nem is akarják. Én valószínűleg az iskolaorvosnál próbálkoznék, bár nálunk ez - hála Istennek - még sosem merült fel.

2010. nov. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Még mindig fáj a hátam, de csak ha tüsszentek, nevetek, futok, megmozgatom a törzsemet, köhögök vagy homorítok. Az viszont nagyon fáj..Minthogyha szét akarnának szakadni egymástól a csigolyáim. Nincsen nálunk orvos, csak védőnő, de ő egy lúzer, már elnézést...Múltkor tartott nekünk, lányoknak órát az evésről, mindenféle hülyeséget mondott, ráadásul semmi se látszik a hátamon szóval nem hinném, hogy bárki is tudna valamit kezdeni vele.
2010. nov. 22. 18:54
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért mert nem látszik még lehet bajod. Mondjuk nem értek hozzá, ezért nem kezdek el tippelgetni, de én ha így fájna a hátam nagyon is félnék, hogy komoly baja van a gerincemnek, esetleg hosszú távon csak rosszabb lesz és elmennék orvoshoz, aki megnyomkodja, megröntgenezi, tudom is én...

Szerintem valahogy rá kellene beszélned anyukádat, bár tudom milyen nehéz szót érteni az ilyen ezoterikusan gondolkodókkal :|

2010. nov. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!