Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mondtok nekem ilyen sportokat?

Mondtok nekem ilyen sportokat?

Figyelt kérdés

Tudtok ajánlani olyan sportokat amelyeket túlsúlyos gyerekek is tudnának csinálni?

Vagy egy olyan egyesületet ahova túlsúlyosak járnak és nem b*sztatják amiatt hogy dagadt?

14/f

Ui: focizni lenne kedvem csak ott csúfolnának hogy dagadt vagyok.


2010. nov. 14. 18:37
 1/6 anonim válasza:
A túlsúlyos emberek csontozatkímélő sportot válasszanak. Az úszás ilyen. És ha megszólnak? Ki nem szarj@ le.
2010. nov. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szumó
2010. nov. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Mondjuk jobban tennéd, ha lefogynál, mint hogy olyan sportba kezdj, ami nem tetszik. Mindegy, ha megszólnak, azt csináld amit szeretsz (olyan sportot). Az önbizalmadnak is, az egészségednek is ez lenne a legjobb.
2010. nov. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

pont azér akarok sportolni hogy lefogyjak-.-

meg az itthoni súlyzózgatást nagyon unom

2010. nov. 14. 19:25
 5/6 anonim ***** válasza:

a kerékpározást tudom neked ajánlani, ha a pulzusod 120-140 között tartod, és a napi kalóriabeviteled is csökkented CSAK 20%-kal, ak eredményes és tartós fogyásban lesz részed (heti 1-2 kg)


később rátrhetsz a futásra, de az ízületeid miatt csak kíméletes kezd el!

2010. nov. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A súlyzózás nem fogyaszt csak az izmokat erősíti.
2010. nov. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!