Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan erősíthetném meg a...

Hogyan erősíthetném meg a karomat itthon? Rettegek a rövid ruhás időszaktól mert olyan mint a pálcika.

Figyelt kérdés
Elég vékony nő vok, de mostanság sikerült felszednem pár kilót ami szépen eloszlott a testemen, kivéve a karomat, mert az olyan mint a pálcika.Légyszi adjatok tippeket hogy itthon mivel tudnám megerősíteni a kezem.Súlyokkal? és mekkorával? És milyen gyakorlat kell hozzá?
2010. nov. 8. 09:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Fontos tudni, hogy a felszedett kilókat sokkal nehezebb alakítani, mint ha párhuzamosan gyúrnál hízás közben.

Szerintem kezd kisebb súllyal pl. 2 kilóval, minden második nap csinálj gyakorlatokat (mindegy, hogy milyet, lényeg hogy érezd, hogy az egész karod használod) mondjuk 10 percig, ezt csináld két hétig, majd a kövi két hétben csináld húsz percig, két naponta, ugyanúgy ahogy az előző héten, aztán a rákövetkező héten előkerülhet az 4-5 kilós súlyzó is és azzal hasonlóan az előző hetekhez, előbb kevesebbet, majd többet egyre hosszabb távon.

A súlyok nagyságát te válaszd ki és azt is, hogy hány percig csinálod a gyakorlatokat, lényeg, hogy rendszeresen csináld, lassan, nem erőltetve, egyre többet, készíts ütemtervet és tarts pihenőnapokat (az izmok a pihenés ideje alatt nőnek).

2010. nov. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
NYomd ki a testsúlyod is. Csinálj sorozatokat. Attól tényleg lehet erősödni.
2010. nov. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
csak az a baj hogy a karomon semmi amit alakíthatnék, egyszerüen csont és bőr.mit formálok meg ha nincs mit?
2010. nov. 8. 10:55
 4/8 anonim ***** válasza:

Csinálj étrendet és úgy gyúrj. Karra nem sokan híznak...

Ha rendszerrel végzed az evést, mozgást akkor egy idő után izom épül oda, ahol erősíted.

2010. nov. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 bénabéla11 ***** válasza:

menj fel egy testépítő oldalra és ott nézz körül mi kell neked...mert csak karra nem lehet izmot növelni...és hosszu eza történet...


amit az első elmondott nem fog bevállni...és a fele nem is igaz...

2010. nov. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem amit az első mondott nem rossz

Az talán be fog válni szerintem

2010. nov. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kezdj el gyúrni. Menj el egy konditerembe, és kérd meg az edzőt, hogy írjon edzéstervet, és tanítsa meg a gyakorlatokat.
2010. nov. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én lassan 1 hónapja rendszeresen edzek karra! Nekem is vékony karom volt!

És gyönyörűen látszanak izmok! ez igazolja azt h a vékonyaknál már hamarább meg látszik az izom!;) :D

Nah szóval csinálj tricepsz,bicepsz erősítő gyakorlatokat nyomj fekve elöszr kezd a sima rúddal vagy hát ez tőled függ mennyi vagy képed!!akkor karozz súlyzokkal!!! Nekem bejött!!! amúgy meg menj fel ide www.bodybuilder.hu ott a balsávban ott van h Edzés! ott egy csomó ezdész fajta van! én is onnan vettem az enyémeimet! Sok szerencsét kívánok! Remélem tudtam egy kicsit is segíteni!!:)

2010. nov. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!