Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet-e korrigálni ezt a...

Lehet-e korrigálni ezt a hasat még? (Képpel)

Figyelt kérdés
182cm vagyok 15/F 88kg-ról 68kg-ra fogytam 7hónap alatt... és mindenhol azt olvastam, hogy csak plasztika segíthet, de ha tornázok,sportolok,futok,krémezek,adok időt magamnak, sok vizet iszok akkor az segíthet még, hogy "belefogyjak a bőrömbe"?
2010. nov. 5. 18:10
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
vagy lehet, hízni és közbe csökkenteni a testzsírszázalékot ahogy 1. válaszból értelmeztem
2010. nov. 5. 21:29
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem fogyóznod kell, hanem diétáznod, mégpedig egy szálkásító diétát kéne beiktatnod, sok sok aerob edzéssel. Neten rengeteg van, nézz utána, ha követed őket, hidd el bőven tudsz még fogyni.
2010. nov. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg edzened kéne valamit. Mondjuk birkózást, judo-t, BJJ-t, ahol a szart is kihajtják belőled. És persze nem kéne szemetet enned.
2010. nov. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
hízás és szálkásítás egyszerre semmiféleképpen nincs
2010. nov. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
elég nagy hülyeség volt annyit fogynod,mikor rögtön birtál volna edzeni
2010. nov. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!