Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy lehetnék jobb a modern...

Hogy lehetnék jobb a modern táncban?

Figyelt kérdés
Táncművészeti szakgimnáziumba járok klasszikus balett szakra, de több táncstílust is tanulunk. Most volt havi értékelés és balettból 4-est kaptam, ami jónak számít, de folyamatosan nyújtok/edzek/gyakorlok, hogy még jobb lehessek. A nagyobb problémám a modern tánccal van, amiből 3-ast kaptam és egyszerűen nem tudom, hogyan tudnék rajta javítani. A balettmestereimet kérdeztem, de Ők sem tudják, hogy hogyan lehet ekkora kontraszt a balett és a modern tánctudásom között. Azt mondták, hogy próbáljak ellazulni, de akárhogy próbálkozom nem megy és darabos a mozgásom. Az a baj, hogy már mindenhol elvárás a modern tánc tudás, szóval muszáj lenne legalább egy picit elsajátítani belőle. Van valami gyakorlat, ami segíthet benne?
ma 11:42
 1/1 Thunderfairy ***** válasza:
Próbáld meg akkor kicsit többet gyakorolni egy megfelelő modern tánc oktatóval. A balett oktatók azok nem a modern tánchóz értenek.
ma 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!