Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Budapesten edzőtársat (ökölvív...

Budapesten edzőtársat (ökölvíváshoz) keres valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ökölvíváshoz, azon belül is egy laza sparringhoz, küzdéshez keresek olyan társat, aki hasonló problémákkal küzd mint én, és betegségei miatt nem tud lejárni csoportos boksz edzésekre, de mégis szívesen kipróbálná, esetleg egy szabadtéri gyakorlás keretei között ezt a csodás sportot. 😃

Nekem lágyéksérvem van (műtötték kétszer, de mindkétszer kiújult), valamint a gerincem is elég rossz állapotban van. Mindezekkel elsősorban gyógytornázom, de mivel szeretem az ökölvívást, a betegségekhez mérten, mindennap csinálom.

Ha te hasonló gondokkal küzdesz, és szeretnéd elkezdeni vagy folytatni az ökölvívást, akkor várlak egy könnyű gyakorláshoz. 🙂


https://www.youtube.com/shorts/FgpsnM4Swcc



ma 08:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!