Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kivitelezhető az, hogy edzőter...

Kivitelezhető az, hogy edzőterembe csak kardiózni, lábtológépet és láb hajlító gépet megyek használni és elkülönülök a többi embertől?

Figyelt kérdés

Hetente 2* szeretnék menni, komoly céljaim nincsenek.

A kitartásomat, állóképességemet szeretném növelni.


Felsőtestre le tudok edzeni otthon is, mert van fekvenyomópad, súlyok, meg húzódszkodó/tolodzkodó állvány.


Elég erősen szociális fóbiám van, de nem csak úgy mondom mert divatos, hanem gyerekként ez komoly problémát okozott iskolába járásnál, pszichológushoz meg pszichiáterhez is jártam.


Én szeretnék elkülönülni az edzőterembe és magamtól leedzeni, anélkül, hogy kéretlen tanácsokat kapnék izmosabb emberkéktől…


Szerintetek ez kivitelezhető?


Az a baj, hogy jelenleg elég gyenge vagyok és könnyű préda lehetek az okoskodó izomagy archetípus számára… De nem azért fizetnék a bérletért, hogy más mondja meg hogy mit és hogy csináljak.



ma 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
36%

Szó szerint mindenki leszarja a másikat. Mi akikkel 4-5 éve egy terembe járunk, köszönünk.


Senki nem fogja nézni hogy kit csinálsz és senki se fog hozzád szolni. A teremben mindenki a maga dolgaval torodik.


Nemhogy tanácsot nema dnak de at is neznek rajtad. Gondolj bele h edzotermi tanacsokert valaki 10 ezreket hagy ott edzonel. Nyilvan nem fog senki tanacsot adni, foleg nem ingyen es foleg nem keretlenul

ma 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%

"Kivitelezhető az, hogy edzőterembe csak kardiózni, lábtológépet és láb hajlító gépet megyek használni és elkülönülök a többi embertől?"

Azt csinálsz a teremben, amit akarsz. Ha kifizeted a napijegyet/bérletet, akkor ücsöröghetsz is a sarokban, senkit nem fog érdekelni. Ha pedig nem egy pár négyzetméteres vidéki kisteremről beszélünk, ahova csak egy maréknyi ember jár, akkor senki nem fog hozzádszólni se.

"könnyű préda lehetek az okoskodó izomagy archetípus számára"

Ez az archetípus ebben a formában csak a filmekben és a tiktok videókban létezik, de a moderátorok biztos díjazni fogják a provokációd. Az biztos, hogy ha valaki annyira rádtelepedne, hogy nem tudnál tőle edzeni, mert nem hagy békén a tanácsaival, az csak a te hibád lenne, mert arra is képtelen voltál, hogy annyit mondj: köszönöm a segítséget, most már egyedül szeretnék edzeni.

ma 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha valamit látványosan rosszul csinálsz, akkor talán, esetleg odamegy valaki tanácsot adni, vagy ha látványosan bem tudod beállítani a gépet, esetleg valaki felajánlja, hogy segít. Ebben bűnös vagyok, de nálam nálam is ritka eset. Általában nekem sincs kedvem belefolyni más edzésébe.


Esetleg néha napján valaki oda megy megkérdezni, hány sorozatod van még. Ez valószínűbb, de úgy veszem észre, maguknak valók az emberek és ezt sem sokan teszik.


Van egy nagyon ritka állatfaj (amibe magam is beletartozok) aki megkérdezi, oké-e, ha a pihenőid alatt beszállok.


A helyzet viszont az, hogy az edzőterem nyilvános közösségi tér, ahol előbb-utóbb adódni fog helyzet, amikor szóba kell állni másokkal. Valaki ezt szereti, nekem jó pár jó ismerősöm lett a terembe, akikkel pihenők alatt vagy edzés előtt-után szívesen váltok pár szót. Mások meg nem, de ezt meg fogják szokni a törzsvendégek és tiszteletben tartják.

ma 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt csinálsz amit akarsz, ha fizetsz és nem irritálsz senkit hülye viselkedéssel.
ma 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!