Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire veszélyes nőként...

Mennyire veszélyes nőként egyedül sportolni a Városligetben?

Figyelt kérdés

Most költözök fel Pestre, kb 10 percre lesz tőlem a Városliget és szeretnék kijárni sétálni/futni, viszont nincs társaságom és valószínűleg lesznek olyan napok, amikor csak sötétedés után tudnék menni. Szerintetek ez így mennyire bevállalható?

Esetleg a Margit-sziget jobb opció lenne? (Oda viszont tömegközlekednem kellene a 4/6-os villamossal.)



aug. 31. 01:43
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, miből gondolod, hogy a Margit-sziget jobb, mért lenne. Sötétedés után senki nem garantálja a biztonságodat. Bármi történhet. Nem azért, mert szokott, hanem mert senki nem tudja kizárni.
aug. 31. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Mi nem rég voltunk fent Pesten és kb csak pislogtunk, hogy mennyire jól meg lett csinálva. Szeretni fogod és nagyon nagy élet van.
aug. 31. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1: Fogalmam sincs, hogy jobb-e, pont ezt kérdeztem. Nyilván tisztában vagyok vele, hogy senki se tudja garantálni, hogy nem fog történni semmi. Inkább akkor úgy fogalmazok, hogy általában hol van több ember (sportolók, kutyát sétáltatók, turisták stb) hétköznap délután 6-7 óra környékén? Melyik mennyire van kivilágítva/bekamerázva? Teljesen ismeretlen vagyok Budapesten, nem tudom melyik környéken tanyáznak inkább drogosok/csövesek. Szóval ilyesmi infók érdekelnének.
aug. 31. 02:50
 4/8 anonim ***** válasza:
23%
Egyik sem veszélyes, ha erőszakos emberektől tartasz, ha a sötétedés őszi, téli 16-20 órát jelent, akkor van mozgás, van viszonylag sok ember és van közvilágítás, akkor sem veszélyes. A Városligetben az egyedüli gond, hogy akadnak nagykn tróger kutyások, természetesen kutyafuttatón kívül, póráz nélkül, neveletlen kutyákkal, de meg lehet szokni, néhányadik alkalommal jobban fogld ismerni az állatokat, mint a saját gazdáik, akik a telefont nyomkodják vagy cigiznek 300 méterre. Margit-szigeten ez sem jellemző.
aug. 31. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Sok manusz kapott már nagy pofont, egyedül futó nőtől, úgy hogy veszélyes.

Férfiak meneküljetek!

aug. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem a Margit sziget rosszabb opció.

A városliget valóban nem volt túl biztonságos, de amióta felújították, gatyába rázták, azóta szerintem nincs baj.

Nagyon sok világítás is van.

Látom az Ajtósiról, hogy van ott egy kis focipálya is. Sokszor még éjjel 11 kor is fociznak ott.

Az is jól megvan világítva.

Szerintem lehet ott futkározni.

aug. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%

6:

Margitszigeten a futókörön egészen későn is rengetegen futnak, a legforgalmasabb futóútvonal az országban. Annál bármi más veszélyesebb az országban, ott baromira nem működik, hogy random megtámad valaki futókat, mert nagyon hamar lebukna.

szept. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Nővérem ott boxol. Nem nagydarab, de látszik rajta, hogy nagyon erős.


180 cm, 62 kg, 39 éves és 25 éve boxol.

okt. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!