Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Madách táncművészeti stúdia...

Madách táncművészeti stúdia Diákjai, ide! milyenek az órák a Madách Táncművészeti stúdióban?

Figyelt kérdés
Sziasztok, Én Dóri vagyok egy 13 éves balett imádó lány.Idén szeptemberben fogom tölteni az 5. évemet a balettórákon. Most a kisvárosi művészeti iskolába (FFAMI nak hívják) járok, de ide 8. után már nem lehet járni mert ez alapfokú csak. Gondolkozok hogy ebbe a Madách t. s. ba jelentkezzek ha valaki tudja hogy a mikor vannak a táncórák (13-18éveseknek) és ha valaki tudna mesélni az órákról pár mondatban azt szépen megköszönöm. Nagyon szívesen járnék ide és csinálnám a balettot komolyabb szinten. Ami miatt még kételkedek hogy ott a helyem az az hogy a mi balett óráink nagyon lazák szoktunk beszélgetni is és néha játszunk, és elég ritkán rúdgyakorlatozunk. Félek hogy nem tudnám tartani a tempót és lemaradok, még a spárgám is ritkásan megy le, De nem azért mert lusta vagyok nyújtani hanem azért mert ilyen a genetikám.

#hobbi #sport #tánc #balett #táncóra #Madách Táncművészeti Stúdió
júl. 13. 15:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!