Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Értékelnétek a kinézetem?20F

Értékelnétek a kinézetem?20F

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy egész életemben csontsovány voltam túlzás nélkül ,útáltam a testem. Pálcikaember. Most kezdtem el talán egy kicsit ettől elrugaszkodni. Az a helyzet, hogy magas vagyok , vékony csontozatú, így nehéz fejlődni. 190 centimmel évekig 70 kiló voltam , mostanra egy kicsit több, 80kg . Itt vannak a képek linkjei. Ez menyire emészthető kinézet? Nem arra vagyok kíváncsi hogy jól néz e ki, hanem hogy az lenne-e az első dolog a strandon ami eszedbejut, hogy "milyen vékony srác". Köszi a válaszokat ,jöhet hideg meleg, nem fogok durcizni. Szándékosan nem tetem olyan képet ,ahol feszítek vagy jók a fények.

[link]

[link]

[link]

[link]


júl. 7. 22:08
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Ez egy teljesen jó alkat. Ne aggódj ez miatt
júl. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Pont olyan a kinézeted, hogy egyáltalán nem vonza magára a tekintetet, mert nem vagy szemet szúróan vékony, és izmos se.
júl. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Látszik azért, hogy foglalkozol a testeddel, feleslegesen paráztatod magad. Ez így rendben van. (Nekem nőként nem az lenne az első gondolatom róla, hogy milyen vékony, hanem hogy milyen kár, hogy szőrtelenítve van 😀 De hát ízlések és pofonok.)
júl. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem igen. Az jutna eszembe. Sorry
júl. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Laikusként nekem ez tök átlagos és a jó értelemben.
júl. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Amikor elolvastam, amit írtál magadról, egyáltalán nem ilyen képre számítottam. Nem az volt az első gondolatom, hogy hú de vékony, hanem, hogy milyen nagy a bicepsze, válla.
júl. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Fél éve edzek
júl. 8. 05:51
 8/11 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ilyen 5 kg alig látszik mrg rajtam , fel kellene mennem egy 90re hogy legyen érdemi változás
júl. 8. 05:56
 9/11 A kérdező kommentje:
júl. 8. 07:27
 10/11 anonim ***** válasza:
Nincs baj vele női szemmel csak speciel nekem személy szerint +10kg.
júl. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!