Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Előakarok fizetni a RealKing...

Előakarok fizetni a RealKing Tippmix Tibi tippjeire, mert profitálni akarok, szerintetek?

Figyelt kérdés
júl. 7. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom én az ilyenekben soha nem hittem és azt az összeget fordíthatod saját tippjeidre is, amit ennek a figurának adnál... de aki semmit nem ért hozzá egyszer megpróbálhatja max. belátja, hogy ezeket a tippeket ő maga is megtudta volna rakni és többet nem fizet elő (ilyen hülyeségre). Meg, ha az ember veszít legalább a saját tippje legyen ne másnak a tippjével veszítsem el a saját pénzem (plusz ugye, akkor még extra veszteség, hogy előfizettél neki a rossz tippjéért). Döntsd el.
júl. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kettőtők közül az egyik biztos profitál...

:)

júl. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én előfizettem többször is, megbántam. Naponta 10-12 szelvényt játszik meg, amiből bejön max 1-2 db 3x szorzóval. Ezeket kirakja a FB csoportba és mindenki azt hiszi, hogy hatalmas a nyeremény. Persze aki előfizetett látja, hogy még a többi szelvény tétjeit sem hozták vissza, tehát profitálni lehetetlen. Hiába próbálod a "tuti" meg "big bet" szelvényeket rakni, azzal sem lehet profitálni. Ő nyugodtan el tudja játszani ezeket a pénzeket, hiszen az előfizetőkből havonta milliókat keres, az áldozatok meg azt hiszik, hogy ők is olyan pénzeket fognak "nyerni".
aug. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egy ismerősöm hasonló szintén előfizetett, és kis téttel játszva -70 ezer forinttal zárta a hónapot, amikor ezt megjegyezte akkor kitiltották a csoportból, szóval nem fizettem elő, és nem is tervezek, inkább megmaradok az 500 forintos hétvégi Tippmixelésn, aztán ha jön akkor jön, ha nem akkor nem.
aug. 2. 10:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!