Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik tápkiegészítő kombináci...

Melyik tápkiegészítő kombináció lenne a legjobb ezek közül?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni egy kúrát de nemtudom melyik tápkiegészítőkkel. Eddig többször is szedtem jumbot kisebb-nagyobb sikerrel. Most viszont kreatin és tömegnövelőt/fehérjét szeretnék szedni. Kreatinban a Scitec Crea-Bomb és a 100% Creatine Monohydrate között gondolkodok tömegnövelő/fehérjénél meg a Volumasss 35 pro-ra vagy az Anabolic Wheyre gondoltam. Vélemények,tapasztalatok róluk? Melyiket érdemes megvenni?
2010. okt. 31. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Az így hülyeség . Nem tudjuk a magasságod , súlyod , korod , tapasztalatod , edzésed , étrended . Ha még nem csináltál kreatin kúrát , akkor jó lesz a monohidrát , a dezigner kreatinokat csak akkor érdemes használni , ha a monohidrát nem használ .
2010. okt. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fél éve edzem, 190-195cm magas vagyok 78-79kg 16éves fiú.
2010. okt. 31. 17:02
 3/4 A kérdező kommentje:
heti 4x edzem. kajálásom rendbevan. naponta 200-300g csirkemell rizsel, jumbo professional,tojás, túró
2010. okt. 31. 17:03
 4/4 clint ***** válasza:

a volumass jó lesz, és egy monohidrát is.

Hagyd a crea bombot, népbutítás az egész.

A monohidrátot remélem vágod, először naponta betolsz 5-6 teáskanállal felosztva éhgyomorra, kb 5 napig de mehet tovább is (én 10 napig szoktam) utána meg elég napi 2-3 adag. A volumass meg edzés után, pihenőnapon nem is muszáj.

sok sikert.

2010. nov. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!