Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy kezdjem a visszatérést?

Hogy kezdjem a visszatérést?

Figyelt kérdés

Igazából, tavaly futottam utoljára edzésekkel november és decemberben még 15-21 kilométereket heti 5-6x alkalommal. A 15 kilométert egy óra körül a 21 kilométert 1 óra 20-25 perc körül.

Idén, azaz 2024 januárjától a hanyagságom és a züllöttségem miatt szinte kihagytam az összes napot, sokat alkoholizáltam és hízni is híztam 5 kilót, 25 éves vagyok.

Hogy tudnék visszatérni a régebbi vwgy még jobb formámba?

Gondolom nem ugorhatok mindjárt a mély vízbe. Ilyen 5 kilométerekkel kezdjem, vagy ti mit ajánlotok?

Köszi előre is!



júl. 3. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Ennyi idősen nem halsz bele a futásba.fuss amennyit bírsz.
júl. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%

Lassan, fokozatosan.

Te érzed, mennyit bírsz, az sem gond, ha eleinte felváltva séta, futás és lehet rövidebb is 5 km-nél, amibe nem szakadsz még meg.

Az állóképesség teljesen eltűnik ennyi kihagyásnál, de legalább tudod már régről, mit jelent futni, ennyi előnyöd van egy teljesen kezdőhöz képest.

tegnapelőtt 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menni fog ez csak tartsd be a fokozatosságot.
tegnapelőtt 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!