Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van itt halőr? Nekem van...

Van itt halőr? Nekem van államim és van területim is 2 botos spicc horgászat esetén főcsatornán horgászhat-e a menyasszonyom 1 bottal és én 1 bottal?

Figyelt kérdés

jún. 22. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
jún. 23. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha csak ki akarja próbálni, vagy, hogy ne unatkozzon melletted válts neki 1 botos túrista engedélyt.
jún. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy engedéllyel egy ember horgászhat. Pont múlthéten faragtunk rá. Jött a halőr és bírsággal fenyegetett. Haver öccse segített a rakétás etetésben úgy, hogy nincs engedélye. Tehát nem horgászott, hanem etetett. (Horgászatra nem alkalmas eszközt használt)
júl. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem horgászat.

Régen volt talán társ horgászat vagy minek hívták.

Akinek volt engedélye egy valaki horgászhatott mellette, vele.

De az is megszűnt gondolom haszon miatt is hogy váltsa ki mindenki egyénileg aki pecázni akar.


Én faterral járok nekem van engedély neki nincs.

Segít szákolni etetni stb.

De nálunk azért nem szólt még ellenőr. Pedig pont mikor jöttek a kezébe volt a bot én meg tömtem a kosarat etetővel. Azért is szólhatott volna.

De célzottan nem horgászik hogy bedob stb.

aug. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azóta le vizsgázott a menyasszony is. :D Na de viszon nem magyarázták el hogyan kell kitölteni a fogásnaplót mi karikáztunk,be írtuk az időt amikor le ültünk meg kihúztuk a hal fajok alatti rublikát amiből nem fogtunk. Ebből lehet baj? Mert idősebb horgászok mondták , hogy nem lett volna szabad kihúzgálni a rublikákat.
aug. 17. 23:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Neked van engedélyed akkor hogy hogy nem tudod kitölteni a fogásit?

Amúgyis csak a napot kell bekarikázni amikor horgászik az ember.

Meg a rublikába csak az adott hal súlyát kell beírni amit elvisztek.

Dátummal, idővel.

Többit nem kell kihúzogatni mivel ha üresen hagyod értelemszerűen azt jelenti nem vittél halat abból a fajtából el.

aug. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igazuk van az öregeknek!


[link]


Ez az összesítés (majd mikor leadod februárban) de látható, hogy mi a helyes benne.

Mentek horgászni nap megjelöl X vagy O tökmindegy.

Halat akkor írsz be, ha ELVISZED és a helyi horgászrendben elvihető! Fogsz egy pontyot beírod azonnal ha viszed, asszony gyűjtögeti a keszeget/kárászt nap végén összesítve írod be fogott 10 keszeget pl 2.8Kg

Ja, és halat mindig leölve kell elvinni, mert ha megállít a halőr a töltésen és nincs lecsapva a ponty, állatkínzásért büntet.

aug. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!