Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek is Usyk a Fury...

Szerintetek is Usyk a Fury győzelem után generációnk legjobb bokszolója?

Figyelt kérdés
máj. 19. 11:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Remélem tudod, hogy nagyon rosszul látod a dolgokat. Usyk 8 menetet vitt. Ennyire Fury fanatikus nem lehetsz
máj. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

11

8 menetet? Melyik alternatív univerzumban? 7-et vitt Fury simàn meg volt még 1-2 vélemênyes menet. De nincs is értelme válaszolnom. Gőzöd sincs az ökölvívásról.

máj. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Most vallottad be, hogy döntetlenre hoztad volna ki, hát akkor hogy nyert simán Fury? Fury kb. Csak Usyk kesztyűjét találta el. 4-7 menetekben tényleg jó volt Fury, de előtte és utána Usyk dominált. Ngannou-t is nyögvenyelősen tudta kipötyögni Fury pár hónapja, Usyk-ot kipontozni szinte lehetetlen. Egyfolytában nyomásban tartja az ellenfelet.
máj. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

13

Nem írtam ilyet ne hazudozz. 12 menet volt(tudom új infó ez neked), abból hét sima Fury menet volt és volt 1-2 ezen felül ami inkább Fury menet volt de szoros volt. Ha nincs a kamu rászámolás a szoros menetek nélkül is nyert volna.

máj. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

De írtad, hogy 7 menetet nyert Fury, a leütéssel akkor döntetlen lenne. Én sehol nem olvastam a vad Fury rajongókon kívül, hogy ő nyerte volna. Inkább abból van balhé, hogy Usyk-nak TKO-val kellett volna nyerni a kilencedik menetben.

Fogadd el, hogy Fury kikapott, nem szégyen, a világ egyik legjobb bokszolójától kapott ki, helyt is állt sok menetben és volt szíve a 9. menetben is.

máj. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Barbell Deadlift ***** válasza:

14-es


Ne haragudj, de te mit szívtál? Akkora ökörségeket írtál le, hogy az valami elképesztő.


Tegyük már tisztába. A számolásnál éppenhogy Fury bőrét mentette a bíró, mert ha nem állítja le a küzdelmet, akkor Usyknak még 1-2 ütést kellett volna bevinnie, és instant KO.

Pont, hogy szakmai körökben azon ment a vita, hogy vajon a bíró nem-e volt részrehajló Fury javára, amiért leállította Usykot. Ekkora baromságot, hogy nem csalás volt állva rászámolni, és csak emiatt nyert Usyk...atya ég.


A másik, melyik 7 menetet vitte el Fury? Nagy jóindulattal 5 menetet lehetett neki adni, de inkább 4 a reális.

aug. 9. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Eszméletlen, hogy az emberek milyen szubjektíven tudják nézni a bokszmeccseket. Én 8:4re adtam Usyknak élőben. A leütés meg ha nem vitathatatlan meccs lett volna, simán leléptették volna Furyt. Rengeteg ütést kapott, amit egyáltalán nem tudott védeni, nem hogy visszatámadni.

Visszavágón meg nem hiszem, hogy Fury jobban szerepelne. Ennél jobban ilyen idősen már nem tud jobban felkészülni, rettentő rossz életvitelt folytatott egy élsportolóhoz képest, amit lehet egy huszonéves szervezet még valamennyire tolerál, de 30 felett esélytelen, hogy ne látszódjon meg ez az életmód a teljesítményen.

aug. 9. 04:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!