Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy hónapja elkezdtem a...

Egy hónapja elkezdtem a funkcionális edzést. Heti két alkalommal. Azóta híztam 4 kilót. EZ mitől lehet?

Figyelt kérdés

márc. 5. 08:28
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nem számoltam de kerülöm az édességet meg a fehérlisztet,tésztákat, zsíros húsokat, üdítőket.
márc. 5. 18:44
 12/13 anonim ***** válasza:
Ettől még lehetsz kalóriatöbbletben. Ez Nők Lapja szint.
márc. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

99 százalék hogy többet eszel. Csaknem veszed észre. E

Ilyen sok edzés nagy étvágyat csinál, főleg ha nincs rendesen megtervezve az étkezés előtti és utáni étkezés.

A helyedben azt csinálnám hogy mindent felírsz két napig amit megeszel. És utólag számolod ki a kalóriát. Meg fogsz lepődni. Egy hónap alatt 4 kg pluszból nagyon max fél az izom meg van kis víz stb. 30 nap alatt 3 kilo hizas az 10 nap alatt egy kilo tehat napi 700 kalóriával többet eszel mint kéne. Ez rengeteg

márc. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!