Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Aki futni szokott, ilyenkor...

Aki futni szokott, ilyenkor hideg, nedves időben hogy oldja meg?

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 09:52
 1/7 anonim válasza:
Esőben nem futok. Ha meg hideg van, latyak és sár, akkor sapka sál kesztyű és futás.
2010. okt. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Úgy hogy elmegyek és futok.Ilyen egyszerű. :)

[link]

2010. okt. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Impregnált, légáteresztő ruha és máris nem ázol-fázol. Én esőben is elmegyek, senki sincs az utcán és kopog a fejemen az eső, csak az én lépteim vízhangoznak, király!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. okt. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha hideg az idő, akkor melegítő.

Ha esik az eső, de nincs hideg, akkor egy szál póló, rövidnadrág, és nincs mi átázzon és nehezítse a futást.

Ha esik az eső és hideg van, akkor dzidzegős dzsogging (= olyam melegítő, amely kétrétegő, és a külső rétege úgy-ahogy vízálló), de néha sima melegítő is megteszi, 1 óra alatt nem fázok meg, úgy hogy futok is.

2010. okt. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyébként meg a futás tipikusan az a sport, amit minden időben lehet, amennyiben egyenletes futásról beszélünk és nem résztávozás vagy váltott tempójú.
2010. okt. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Bár ti gondolom mind pasik vagytok, én meg fázós lány vagyok:)

De a válaszaitokból kedvet kapok hogy igen, menjek csak rossz időben is, más is megy:)

2010. okt. 21. 17:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon tévedsz!!! Én pl. lány vagyok. :)Nem kell félni, nem fogsz fázni.

Nem rossz ez csak másképp fáj. ;)

2010. okt. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!