Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Használt már közületek valaki...

Használt már közületek valaki AB-rocket-ot vagy ab king pro-t?

Figyelt kérdés
...vagy valami hasonló "hasizom gépet",ha igen mi a véleményetek ezekről?érdemes megvenni?
2009. jan. 3. 07:36
 1/8 anonim válasza:
100%
Szia! én az ab king prot használom, nekem segít. A lényeg, hogy rendszeresen, lehetőleg naponta min. 1* kell vele dolgozni min. 20 percig, hogy tényleg eredményes legyen. Sok sikert!
2009. jan. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,remélem beválik:)
2009. jan. 3. 10:37
 3/8 anonim ***** válasza:
2009. jan. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

sőt itt van még több,hátha ezek a tapasztalatok is segítenek a döntésben. -az előző válaszoló-


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=ab+king

2009. jan. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
bocsi az előzőnél csak 1-2 ilyen kérdés van, de szemezgess-az előző válaszoló-
2009. jan. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Sziasztok! Én Ab Rocket-ot használok, szuper kis gépezet és kis helyet foglal, ezért döntöttem mellette. Rendszeresen használom, az elején nagyon izomlázam volt. Nekem megérte!
2009. júl. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
nekem 3 hét alatt lett sokkal vékonyabb ahasam főleg a köldöknél ment le has alján ahol szerettem volna.
2009. dec. 10. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én igen!
2010. jún. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!