Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek A "Szefi...

Mi a véleményetek A "Szefi Tuti Mixi" fogadási csoportról? Megbízható?

Figyelt kérdés
Akinek van tapasztalata vele kapcsolatban, mi a véleménye róla? 100ezres, milliós nyertes szelvényeket rak ki, elvileg 10+ éve működik a csoport. Valaki próbálta már? A csatlakozás elvileg egy kis összeghez kötött, jól tudom?

2023. okt. 19. 22:59
 1/10 Szabi15 ***** válasza:
Szerintem offold
2023. okt. 20. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ezek kamuk.


Valóban vannak ilyen emberek, persze profitért, de nem elterjedtek. Meg őszintn, tuti tippet ki oszt meg? Senki.


Ilyen "Kalányos Lali Tuti Mixei" oldal felejtős.

2023. okt. 20. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"Meg őszintn, tuti tippet ki oszt meg?"


Van rá példa...


https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__labdajatekok__1..

2023. okt. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%

Govno !!

Scheisse!!!!

2023. okt. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen, megbízható. Megbízhatóan fogod kapni a tippeket amikért kifizeted a pénzt.

Aztán meglátod majd magad hogy alakulnak.

2023. okt. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Megbízható tippet minek venni ?


Ki választasz egy csapatot, például francia liga1-ből.

tavalyi idényben 38 mérkőzést játszottak a bajnokságban, az első 6 helyezettből 19-27 nyerő meccset játszottak.

A hatodik helyen lévő is minden 2. meccset megnyerte.

Csak arra tippelsz, hogy győz a csapatod, ha nem akkor is a 2. 3. tipp bejön, csak megfelelően kell a tétet emelni...

2023. okt. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tippmixtippek.net

Ingyen van. :)

En beleptem szefihez a VIP csoportba. El is bucsuztam 640 ezer forintol. Egy het alatt nyertes szelveny nem volt. Aztan meg en is fizettem erte. Jo befektetes volt. :)

febr. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is befizettem a csoportjaiba de most már látom hogy hol van az átverés.

Nem létező szelvényeket posztol utólag az ingyenes csoportba hogy behúzza az embereket, a fizetősbe amit kirak az meg elmegy. Vagy 5 szelvényből bejön 1 és azt ünnepelteti.

Kikapcsolja a kommenteket, de előtte mindig ugyan az a 2-3 haverja meg kommentel alá hogy köszönjük szefi.

Ha meg mellesleg kérdeznél tőle, akkor idegbeteg módjára válaszol meg elküld az anyádba. A tagdíj pedig "támogatás", tehát semmit nem adózik, számla, garancia nincs.

Szóval én megbántam azt a 20ezres tagságot, többet nem fizetek ilyen facebook tippstereknek, most már inkább más tippjeit követem.

jún. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Utolsónak írnék. Szefi tippjeivel nincsen semmi baj. Nincs TUTI, de ő is azon van hogy a legtöbbet nyerjen ő is, meg mindenki. Van olyan időszak amikor sorozatosan sokan nyer, van amikor nem... Ilyen ez a sportfogadás, nem lehet mindig nyerni. Szerintem azért kiváncsiságból kevés pénzel fogadd meg a tippjeit, és nézd meg hogy 2 hét után hányszor tudtad megszorozni. :) Én is tagja vagyok, de nem követem a tippjeit, a sajátomat játszom.
jún. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%
Rendszeresen lopkodja utólag a nyertes a szelvényeket a különböző csoportokból és a sajátjaiként teszi ki. Aki vicces reakciót nyom rá egyből tiltja. Kommentek kikapcsolva. Nem lenne gond vele, ha nem verné át direkt az embereket, legalább a saját nyertes szelvényeit rakná ki. Átverés az egész, nem csoda, hogy sokan bedőlnek így. De ezt már csak az látja, aki bent van a fizetős csoportjaiban is. Én nem ajánlom, de mindenki döntse el maga hogy hova fizet be..
aug. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!