Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik terembe járnátok...

Melyik terembe járnátok szívesebben?

Figyelt kérdés

1 év edzést fél év kényszerpihenő követett sérülés miatt, most újra visszamentem edzeni, kipróbáltam egy új termet de nem tudom, hogy melyiket válasszam hosszútávon.


"A" terem:

Előnyök: jobb közeg, nagyobb terem, ide jártam 1 évet így több ismerősöm, kondis haverom van itt, tudom mit hol kell keresni stb. Több szabadsúly van, több tárcsa, kézisúlyzó. Sokkal nagyobb az öltözője, jobbak a szekrények, el lehet férni rendesen.


Hátrányok: drágább 2000 Ft-tal, fizetős lett a szauna (3000/alkalom), kevesebb fajta gép van, illetve általánosságban rosszabb a zene.


"B" terem:

Előnyök: olcsóbb, ingyenes a szauna, több gép van, jobb a zene, és az egyik barátom is ide jár edzeni, akivel heti 1-2x tudnánk közösen edzeni.


Hátrányok: rosszabb a közeg, rosszabb a hangulat, kissebb, zsúfoltabb. Senkit nem ismerek, nem tudom hol kell keresni az eszközöket, illetve érezhetően kevesebb súly van. Az öltöző egy óvodás csoportnak is kicsi lenne, ha már 5-en öltözünk akkor heringparty van.


Ezek alapján ti melyikbe járnátok szívesebben?



#edzés #konditerem #terem választás
2023. okt. 17. 22:14
A kérdező szavazást indított:
"A" terem
"B" terem
4 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:

"az egyik barátom is ide jár edzeni"


"Senkit nem ismerek"


Ez hogy jött ki?

2023. okt. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nyílván rajta kívül, amikor nem bele edzek...
2023. okt. 18. 06:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!