Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miert ilyen ketszinuek a...

Miert ilyen ketszinuek a pasik? Rudtanc?

Figyelt kérdés
miert van az hogy ha egy csaj azt mondja hogy rudtancolni szeretne akkor minden pasi le k.rvazza, de ha egy csaj elotte vonaglik egy rudon 2 perc s mar all a dako es elvan ajulva..akkor hogyis van ez?
2010. okt. 15. 12:08
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Talán azért, mert a rúdtánc kimondottan arra lett ktalálva, hogy a férfiakat felizgassa - és akinek ez a célja, azt érthetö módon minösitik...
2010. okt. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de miert fikazzak le a pasik hogyha ugyis begerjednek ra???ugyis minden pasinak tetszik...
2010. okt. 15. 12:49
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
A csaj akkor is krva ha épp előttük táncol, az, hogy gerjednek rá, nem zárja ki, hogy krva legyen...
2010. okt. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én nem gerjedek rá, csak ti, nők várjátok el, hogy erre álljon a farkam. Ha ti attól érzitek magatokat jobban, hogy ribanckodhattok, meg rázzátok a pi**átokat, akkor istenkém, nekem tökmindegy, eljátszom hogy izgat. Végülis nekem ettől semmi károm nem származik, és nem is akarok megsérteni másokat. Mér, te is megmondod a csávóknak, hogy szerinted kicsi a farkuk? Nem? Mekkora rohadt kétszínű vagy...


Azt azért tegyük hozzá, hogy ez azért van, mert a nők iszonyatbénán próbálnak "szexik" lenni. tízből kilencszer szánalmas erőlködés az egész.

2010. okt. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert te mit szólnál hozzá, ha egyszer csak a pasid bejelentené, hogy chippendale? Lánybucsún bezzeg tetszik a dolog...
2010. okt. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A csajom csak nekem vetkőzzön, táncoljon, és egyetértek, én se gerjedek be az ilyen rúdtáncos macákon. Sokkal inkább, ha egy lány nekem, és csak nekem mozog, velem táncol, nem pedig előttem. Az intimitás és a privátság nagy tényezők.
2010. okt. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Végül is a szándék a fontos, ahogy az előző írta. Nem mindegy, hogy egy vadidegen csinálja, vagy a párom. Ha esetleg ügyetlenül próbál szexi lenni, vagy kifejezni, hogy kívánós, az se baj, a lényeg, hogy miattam csinálja.
2010. okt. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
szerencse h 10bol 8 pasi nem igy gondolkodik...eleg ketszinu az egesz de mind1..
2010. okt. 16. 14:19
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerencse, hogy 10 ből 8 pasi gondolja úgy, hogy a csaj csak neki vetkőzzön? Szerencse, ha 10 ből 8 pasi nem szereti ha barátnőjére fantáziál otthon minden kan? Szerencse?
2010. okt. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hm.A rúdtánc nem azonos a sztriptízzel.Ergo ha egy lány rúdtáncolni szeretne,az nem jelenti azt,hogy egy klubban fog vonaglani és pénzt dugdosnak a bugyijába.:)Ezt felfoghatnák itt néhányan.:(
2012. ápr. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!