Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jót tenne a Forma-1-nek, ha...

Jót tenne a Forma-1-nek, ha nem lenne időmérő, hanem a bajnokság állásához képest fordított sorrendben állnának fel a rajtrácsra?

Figyelt kérdés
Afelől nincs kétségem, hogy akkor is minden versenyt Verstappen nyerne, de legalább lennének előzések.
2023. aug. 3. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez egy marhaság, és rengeteg balesethez vezetne.
2023. aug. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az F1-ben nincs olyan, hogy a jó munkát végző csapatot büntessék, csak mert gyors. Ezért nincs fordított rajtrács sem, pedig nagyon erőltették, aztán lett helyette a sprint.

Az újítások történnek, hogy több akció legyen a pályán folyamatosan, de a jót nem fogják büntetni az akcióért.

2023. aug. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel amcsi kézben van az F1 én tőlük várnék egy amolyan "All Star" hétvégét, mint a major sportjaikban. Csak itt arról szólna a hétvége, hogy mindenki egyen kocsit kapna azonos feltételekkel és ugyanúgy lefutnák a hétvégét időmérő és futammal. Pont nem járna érte, de szórakoztató értéke elég nagy lenne szerintem, mivel a kocsik azonosak lennének és a pilóta számítana igazán, hogy ki mit tud kihozni a kocsijából. Az időmérő szerintem baromi izgalmas lenne azonos kocsikkal és ott kijöhetne, hogy ki milyen hamar tud alkalmazkodni egy egyen kocsihoz, lehet Verstappen a top 3-ban sem lenne és épp egy olyan versenyző hozná a pole-t, akitől nem is várná az ember stb. Jó mondjuk Verstappen egy droid szerintem pillanatok alatt alkalmazkodna az új technikához is ... ezért is nem szeretem a mai F1-et, mert itt már droid vezetik a kocsikat minimális hibával, régen azért emberek vezették, amiből sok baleset stb. volt és kicsit jobban élveztem az egészet ott érezhető volt, hogy ember vezeti, itt már droid feeling van , ennyit változott a sportolók hozzáállása, itt 100%-on pörög mindenki, míg régen sokan csak elvoltak és vezettek (értitek mire gondolok).
2023. aug. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!