Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az 1. vizsga mikor van Aikidoban?

Az 1. vizsga mikor van Aikidoban?

Figyelt kérdés
2010. okt. 14. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, mikor vannak a vizsgaalkalmak, amiket az adott klub 1. kyu-ig saját maga határoz meg. Legalábbis a MAKSZ-ban, a többi szervezetet nem ismerem ilyen mélységben.

Nekem gyerekfejjel 6 hónap után jött az első, de akkor még külön tartottak nekünk gyerekvizsgákat is. Ha olyan klubban vagy, lehet hogy csak évente egyszer van vizsgátok (praktikusan pl. nyári edzőtáborokban), de azt minden dan alatti fokozatra. Kérdezd meg az idősebbeket, az a tuti :)

2010. okt. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
évente 2 vizsga van :D
2010. okt. 16. 11:23
 3/5 anonim válasza:
1. vizsga (6. kyu) akkor van , ha az aikidoka érettnek tartja magát a vizsga elvégzésére.Ez attól is fûgg , hogy mikor vannak a vizsgák , de nem kôtelezô bemutatni tudásod vizsgán , várhatsz nyugodtan a kôvetkezôig!
2010. nov. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Általában a 8. hónap után van az első vizsga 6.kyura. De ne siettesd, úgyis az edződ fogja eldönteni ,hogy alkalmas vagy e a vizsgára.
2010. nov. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsónak: Én lassan 9 hónapja járok és 1-1,5 hónapja letettem az 5. kyu vizsgát :) Persze ez dojo-tól is függ.

Az első vizsgám 3 hónap aikido után volt. Azért hozzáteszem hogy nálunk se mindenki vizsgázott ilyen hamar. Igazából ez főleg rajtad áll.

2010. dec. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!