Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Akik a konditerem körös...

Akik a konditerem körös zuhanyzójában meztelenül zuhanyoznak nem éreznek szégyent?

Figyelt kérdés

Hogy mások is látják őket meztelenül?

Bevallom, nem szeretek csupaszkodni mások előtt.



2023. júl. 19. 22:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
91%

Nem érzek szégyent. Miért is kellene? Mit kellene szégyellnem? Ugyanolyanja van minden férfinak. Sokáig (kb tini koromban) én is szégyenlős voltam, de mára kinőttem és azon csodálkozok, hogy akkoriban miért is szégyenlősködtem?


Egy öltözőben vagy zuhanyzóban nem fognak beszólni hogy kicsi vagy szőrös vagy csupasz vagy metélt....


Szaunázni is meztelenül szoktam és ott pedig nők is vannak. De ez sem jelent gondot. Nyilván nem mutogatom magamat meg nem helikopterezek a zuhanyzóban, de vannak helyek, ahol meztelenül kell (lehet) lenni.


Ha belegondolok mennyivel is jobb, amikor termálfürdőzés után rendesen letusolok és nem kell a klóros víztől hazáig vakaróznom. Szóval nem kell ezen mit szégyellni.

2023. júl. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is szégyenlős vagyok, de lezuhanyzok.A legtöbben nem ott zuhanyoznak.
2023. júl. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
81%

Miért lenne az szégyen, hogy a saját nemed előtt meztelen vagy?

Ugyam az van a többi fiúnak is mint neked.

Én, 24 éves meleg srácként. A nélkül, hogy fölállna a farkam, képes vagyok közösen tusolni más srácokkal.

2023. júl. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
89%

Ugyan az van minden fiúnak

Mi gimibe tesi meg úszás után is tusoltunk meztelen és már öltözött a következő osztály tesire szóval 30-40 ember előtt voltunk meztelen

2023. júl. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
100%

Az a baj, ha valaki ennyire szégyenlős. Meg kell tanulni leküzdeni ezt az állapotot! A normális szintű meztelenkedésnek megvan a helye. Tusoló, öltöző, szauna stb.

A magamutogatók tudnak zavaróan viselkedni, de az említett helyeken igen is a meztelen test a normális.

Röhögnöm kell, mikor valaki a tusolóban fürdőgatyában "tisztálkodik".

Nem véletlen az idézőjel.

Mint más is mondta: öltözni és tisztálkodni vagyunk ott. Ez pedig némi meztelenkedéssel együtt jár.

2023. júl. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
100%
Max fiatal korban szégyenlősebb az ember de később ezt levetkőzi hisz nem azon jár normál esetben az agya hogy őt nézik. Legalábbis nálam így van
2023. júl. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

A családi háttér meghatározó.

Nálunk mindenki sportolt gyerekkorától versenyszerűen, ezért természetes volt a mindennapi többszöri zuhanyzás.

És a családban csak két nőnemű van/volt a bátyám, apám és mellettem.

Az egyik anyám, a másik meg egy kutya😁

2023. aug. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
100%
Akkor szégyelném magam, ha edzés után izzadtan, büdösen távoznék.
2023. szept. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

#2 A férfiak közös öltözőjében és zuhanyzójában nem meztelenkednek, hanem csak átöltöznek és tisztálkodnak edzés után.

A meztelenkedés mást jelent, az mindig öncélú, és szexuális indíttatású (leszámítva a valódi nudistákat és naturistákat.

2023. szept. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!