Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jáde Hastánc klub (Vép)...

Jáde Hastánc klub (Vép) vélemények?

Figyelt kérdés

Van valaki itt a GYIK-en aki látta őket fellépni? pl.

Vagy ajánljátok őket?



2023. júl. 12. 17:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

vépi jade hastanc klub? Gyürü Zsuzsa es Habda Viki tanitvanyaita gondolsz? Azt hiszem, hogy egyszer lattam óket fellepni egy falunapon, még Nemesrempehollóson. hát😂... nem voltak risszak, csak pont azt néztem, hogy milyen lelkesen tancolnak, csak ugy sugarzik a mosoly a szájukon😆, negyen voltak azt hiszem, es mind a négyen máshogy, de amïgy nem voltak rosszak, vsak olyan lusta modon le***rták az egeszet, majdnem minden mozdulat ugy volt, h *jó van ez így, * aztán oke. Azt tudom,h foleg a narancssárga ruhas szemuveges lany volt az aki ugy jobban lehuzta a csapatot, o aztan tenyleg nem eroltette meg magat😂meg még az ugrik be, hogy a zöld és kek ruhas lanyok meg ugy egesz ügyesek voltak. ☺️ habda Viktória és Gyürü Zsuzsa ugye akik tanítjak óket, ők tényleg nagyon jók voltak. ők legalább megeroltettek magukat arra, h legalabb razzanak es elhiszem, hogy ez mem egy könnyű tánc, aki meg csak meg sem probalja úgy vsinálni, ahogy elvárják, akkor minek csinalja? Na mindegy, szoval Zsuzsaek nagyon szepen tancoltak, és mielőtt barki belem kotne, nem leszólom a többieket, mondtam, hogy ők is ügyesek voltak!♡


Lenyegeben ennyit tudok. Erre voltál kivancsi nem? ☺️

2023. aug. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ezt talaltam roluk tegnap vagy tegnapelőtt a Savaria karnevalon.

2023. aug. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
*Akkor még nem ezt adtak elő*,
2023. aug. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem egészen erre gondoltam, de azért köszönöm, főleg a videót! :⁠-⁠)
2023. aug. 27. 19:34
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincsmit de ugye te is latod anit mondtam, hogy a narancssarga ruhas lány mennyire lehuzza a többit. Illetve hogy szerintem a kek és zöld ruhások voltak negyuk közül a legjobbak, de a rozsaszin ruhas lany is egesz ugyes volt, csak rá nem emlekeztem. Gondoltam, hogy ki lehet a 4., és nem ugrott be. Illetve ami alap, azert lathatod a Vikiéket elől, ők nagyon ugyesek voltak, össze lehet hasonlitani őket, főleg a narancssárga, rövid hajú, szemüveges csajjal. Azért lehet latni a különbséget. 😏
2023. aug. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#5


Igen, közel nem a legélesebb kés a fiókban a narancssárga ruhás lány, ahogy fogalmaztál,(⁠≧⁠▽⁠≦⁠) de hogy én úgy értem, hogy lehet, hogy szeretnék csatlakozni hozzájuk, de tudni szeretném, milyen itt az oktatás, mennyibe kerül, stb. Érdemes-e tőlük tanulnom, vagy keressek egy másik közeli hastánc oktatást? Erre lennék kíváncsi, de azért köszönöm a válaszokat. Ez is hasznos volt.(⁠◕⁠દ⁠◕⁠)

2023. aug. 27. 20:41
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#6


1,2,3,és 5 is en voltam. 😆



Szóval visszatérve a kerdesedre, bocsanat, nem tudtam hogy ez erdekel, a kerdesedben az is benne volt, hogy valaki itt a GYIK-en látta-e őket fellepni. Sajnos nem tudom mennyibe kerül, es nem tudok rola küloönösebben semmit, vsak lattam őket falunapon, gondoltam megosztom a velemenyem. De amugy tudsz nekik írni e-mailt. Kerdezheted oket batran nem fognak megharagudni.😁😁

2023. aug. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Most latom, hogy eltunt a videó.



[link]

2023. okt. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 NTBS ***** válasza:
Nincs velük tapasztalat.
2023. okt. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9 rendben, azért köszönöm. 😌
2023. okt. 17. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!