Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gyúrsz? Miért lett olyan...

Gyúrsz? Miért lett olyan divat a konditerem manapság?

Figyelt kérdés
Azért kérdem mert ma már úgy vettem észre fiúk 14-25 korostályba minden 2. konditerembe jár.Ha nem gyúrsz akkor mit sportolsz?
2010. okt. 13. 16:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Én focizom és gyúrok is, mert mellette kell. Ha komolyan csinálsz egy sportot, akkor általában kötelező is gyúrni mellette.
2010. okt. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%

Tudod miért? Elmondjam ? pofon egyszerű ,


2 oka van szerintem , :


1. az amit az első hozzászóló írt, azért mert komolyan veszi , és tetszik neki amit csinál, csinálja normálisan stb.


2. a csajok miatt. valljuk be őszintén a külsőségek miatt, ha megnézel egy csajt az utcán akkor is jobb esetben az tetszik meg amelyiknek jobb a teste , stb.


a csajok is kb így gondolkoznak mostmár a fiúkról, és a fiúk ezt tudják, és akkor próbálnak kondizni ... de EZEKBEN A srácokban 69%ban nincs elég erő, hogy normálisan csinálják és nem érnek el semmit sem.

2010. okt. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szerintem meg pont hogy 16 éves kortól kb 50% már kivan gyúrva 30% gyúr 20% pedig aki nem azokat lenézik suliba már sajna szóval 15 éves leszek és énis elkezdek járni konditerembe egyébként mellete sportolok is szóval nem vagyok annyira gyenge de még ígyis kilógok sorból...Focinál miért fontos a gyúrás? Van 1 focista haverom aki komolyan elkezdett gyúrni vett tömegnövelőt is új étrdend stb...Edzője rászólt hogy hagya abba és abba hagyta mert hogy lelassítja fociba.
2010. okt. 13. 16:48
 4/16 anonim ***** válasza:
77%

Első vagyok.

Én nem használok tömegnövelőt, de heti kétszer eljárok kondizni, mert muszáj. Az erőnlét miatt. Muszáj erősödni a testednek, és most ne azokra a kigyúrt állatokra gondolj, akik fontoss kalácsnak néznek ki a sok szar miatt amit magukba döntenek, meg a mindennapos gyúrástól. Lehet ám egészséges szinten is csinálni.

2010. okt. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
34%

"Edzője rászólt hogy hagya abba és abba hagyta mert hogy lelassítja fociba."


igaza van az edzőnek ha gyúr meg szedi a cuccokat lomhább lesz.


ha kondizik az egy másik történet.

2010. okt. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De azt mondják a cucc nélkül maga a tömegnövelés is a napi 8x kajálás tele szénhidráttal meg fehérjével magas kalóriával belassít.Meg ismerek olyat aki cucc nélkül növelt tömeget és tök lajhár lett persze nagy izmos meg jol néz ki de tiszta lassú és futni se nagyon bír!A focistáknak úgy tudom a saját testsúllyal való gyúrás ajánlott meg a kis súlyokkal való nagy sorozatszámú gyors edzés nem? Valaki javítson ki ha tévedek de mondjuk ez logikus is pl karatén a mester régen jártam mondta hogy fekvenyomás helyett nyomjak fekvőt és gyorst tempóba dinamikusan hogy gyors maradjak és ne csináljak 8 ismétléses sz*rokat..
2010. okt. 13. 17:33
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is azért kezdtem el, h jobban nézzek ki.

Aztán az se utolsó szempont, h jobban "tisztelnek" úgymondd az emberek, valszeg kevésbé fognak beléd kötni stb.

Aztán ott van még h egészséges.

nagyjából ennyi:D

2010. okt. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%uk ki van gyúrva?:O rohaddtul nem... nagyon nyápic a fiatalság manapság. Az, h lejár 1-2x edzeni, még nem jelenti azt h ki lenne "gyúrva" az sztem egy olyan jó 5 éves edzésmúlttal lehetséges. Azért "divat" mert végülis mindenki jól akar kinézni. csak sajnos sokan hamar feladják, v tök rosszul csinálják...
2010. okt. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én edzőterembe járok. Nem szeretem a gyúrás szót, olyan parasztos.


Eleinte én is azért kezdtem el, hogy jobban nézzek ki, de mára életformává vált, ha egy nap nem megyek le, akkor már rosszul érzem magam, és nem olyan jó a napom, mintha lementem volna...

2010. okt. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Aki írta hogy sokan feladják szerintem nagy hülyeség.Ellenkezöled legtöbben beleszeretnek mint utolso válaszolo...Egyébként meg pont hogy nagy divat lett gyúrás és ma már a buz*k meg a cicafiuk is gyurnak mindenki...
2010. okt. 14. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!