Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » BOXzsák töltéséhez töltőanyago...

Shanokk kérdése:

BOXzsák töltéséhez töltőanyagot hol tudok venni?

Figyelt kérdés
A Google skillem túl alacsony és nem találtam infót a dologról.
2010. okt. 12. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Töltőanyag? :) Nem kell ide speciális cuccok.

Rakjál bele homokot, vagy régi rongyokat, rossz szivacsokat (pl.: régi matracból) ...stb. Én homokot raktam a sajátomba.

2010. okt. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, bár homokot nem szabad állítólag mert az túl nehéz és kemény. Rongyot szeretnék, eddig ilyen az volt benne. Rongy aprólék, de most ki kellett dobnom, mindegy miért, csak nem tudom hol lehet venni. :-(
2010. okt. 12. 14:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Ismét én vagyok (az első). Nyugodtan rakhatsz bele homokot, ha műbőr a zsákod akkor kevesebb homok + rongy, ha igazi bőr, akkor mehet bele csak homok is. Az én zsákom igazi bőr, tele van homokkal és bírja.
2010. okt. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja és még valami, bokszzsákba nem lehet venni töltelékanyagot. Vagy úgy veszed a zsákot, hogy eleve töltve van, vagy töltetlenül. Teljesen mindegy magadnak kell megtöltened, ahogy amivel tudod. Nem lehet venni egész egyszerűen zsákba való tölteni való dolgot.
2010. okt. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget!


Tegnap rendeltem meg a töltőanyagot. Pontosabban rongyot apróra vágva. Bementem az szokásos küzdősportüzletembe és megkérdeztem, erre ők berendelték. 2500 Ft. azt hiszem 50 kiló.

2010. okt. 14. 09:04
 6/7 Boxzsák készítő Zoli válasza:

Én boxzsákokat készítek valódi bőrből, tőlem szoktak vinni töltőanyagot, szabászati hulladékot.

Légrádi Zoltán

06-20-576-45-75

facebook: champion bőr boxzsák

2012. dec. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Saagl válasza:

Szia,

a Székely Budonál lehet venni tömőanyagot:

[link]


Ja és homokkal nem ajánlott zsákot tömni. Erről részletesen itt:

[link]

üdv

2014. dec. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!