Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy lehet izmot épitani, ha...

Hogy lehet izmot épitani, ha lány vagyok?

Figyelt kérdés

És 16 éves :-D

Akkor lehetséges, ha van egy kis súlyfeleslegem is ?

Hogyan ??


2010. okt. 7. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! lehet persze!:)


Nézd meg ezt az oldalt, vannak edzéstervek csajoknak is, és még sok hasznos dolog!


[link]


22/L

2010. okt. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de a súlyfelesleggel mi a helyzet ? Előbb lekell fogynom vagy mehet igy is az izomépités ?

156 centihez 60 kiló vagyok

2010. okt. 7. 17:02
 3/5 anonim ***** válasza:

első vagyok! nem kell csont soványra fogynod, hogy el kezdhesd! Csináld nyugodtan, ha van kitartásod idővel szépen át alakulsz!:)


csak pótold majd a fehérjét, mivel edzés során, úgymond szakadást idézel elő az izmaidban, amiknek be kell "gyógyulniuk", és a fehérjével tudod táplálni!


Már sok mindenkinek le írtam, de neked is leírom:P én a 100% whey protein-t ajánlom! De pótolhatod, sovány túróval, csirke mellel és hasonlókkal!


Sok sikert, és kitartás!!:)


22/L

2010. okt. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A helyzet az hogy ez attól függ mennyi izmot akarsz felpakolni.Valamennyit lehet.De a nők hormonális rendszere erre nem alkalmas.


Ha normálisan akarsz izomzatot építeni ahoz nagyon magas fehérje és ch bevitel kell.

Ha van súlyfelesleged akkor azt nőknek ajánlatosabb először lediétázni.Ha egyből tömegelsz akkor valamennyi zsírt is felpakolsz(az ösztrogén miatt és a kevesebb androgén hormon miatt többet mint 1 férfi)és amikor később ezt le akarod diétázni a kevéske izmot is elveszíted amit felpakoltál.

2010. okt. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
am a whey pro helyett inkább power protein.Jobb amino profil,fele annyi $.Csak kegyetlen szar az íze
2010. okt. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!