Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Megfelel ez a pool dákó egy...

Megfelel ez a pool dákó egy kezdőnek?

Figyelt kérdés

Voltam 20 alkalommal kb pool biliárdozni az utóbbi fél évben.

Megtetszett a sport, gondoltam nem a kocsmai dákókkal folytatnám tovább.


Ez a dákó megfelelne egy kezdőnek? Puha táskát is néztem hozzà.


[link]



2022. dec. 19. 22:15
 1/3 anonim válasza:

Lehet már későn válaszolok, de talán még nem, végül is egy hónapon belül vagyunk még. :D


Szerintem megfelel, kezdőként igazából már csak az is előny lesz önmagában, hogy a saját dákóddal játszol, azt megszokod és nem kell mindig alkalmazkodnod a kocsmákban/szalonokban lévő eléggé leharcolt meg mindenki által nyúzott dákókhoz. Én anno egy ettől olcsóbbat vettem - bár azt nem tudom azóta hogyan változtak az árak ebben a szegmensben - de a lényeg, hogy azóta is azzal játszom.

2023. jan. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem késtél el :D Igaz már megrendeltem.

Hát figyelj volt 7-10-ért is, egyrészes többnyire.

Én mindenképp kompaktabb megoldást szerettem volna.

Az hogy 400 a forint nem segít az árában azt sejtem.

A terv az hogy "kvázi" örökre lenne a társam úgyhogy egyszeri beruházás :)


Még nem érkezett meg, esetleg majd írok még ide kommentet ha kipróbáltam.

2023. jan. 8. 20:15
 3/3 anonim válasza:

Értelek, igen, nekem is fontos volt anno, hogy kétrészest vegyek, nem lehet városban egyrészes szállításával szórakozni.


Ahogy írtad: ha nem lépsz komolyabb szintre (pl. profi karrier) vagy nem töröd el, akkor valószínűleg hű társad lesz életed végéig!


Jó játékot! :)

2023. jan. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!