Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Veszett ügy? ( rövid a kérdése...

Veszett ügy? ( rövid a kérdésem :D )

Figyelt kérdés
Régebben kézilabdáztam ( 3 éve ), de egyéb okok miatt ott kellett hagynom. Azóta szemüveges lettem, de újra el szeretném kezdeni. Ezt már nem lehet? Mármint szemüvegesek lehetnek kézisek ( kapus )? Csak mert a kontaktlencsét nem bírja a szemem, de lehet szemüvegben kézizni? Vagy hagyjam a fenébe?
2010. szept. 28. 20:12
 1/4 karesz2107 ***** válasza:
Hagyd a fenébe!!!! Minek akarsz kézilabdázni??
2010. szept. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mert imádom ezt a sportot, és nem ártana a mozgás :D

:( Mindegy akkor inkább lovagolok :)

2010. szept. 28. 21:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát én focizok, nálunk úgy van, hogy nem lehet szemüveget viselni meccsen, mivel balesetveszélyes. Ha nagyon rosszul látsz akkor vegyél 1 sportszemüveget (csapattársamnak kb. 50 000 Ft volt), vagy ha kisebb a probléma akkor szemüveg nélkül is jó az.
2010. szept. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Háát pont nem látnám a labdát. Mindegy. Akkor vetetek kontaktlencsét, megpróbálkozom vele újra. Köszi a válaszokat :)
2010. szept. 29. 12:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!